Seriály a filmy

26. července 2019 16:55

Jana Mrákotová

Tip redakce: Rodinné filmy, které si můžete užít s dětmi ONLINE

Prázdniny jsou v plném proudu. Ten správný čas užít si rodinnou pohodu s tím správným filmem. Vyberte si ze široké nabídky rodinných filmů, které najdete v archivu na iPrima.cz.

V archivu iPrima.cz je z čeho vybírat.

Oblíbené filmy a seriály můžete sledovat zcela bez reklam!

Zakletá Ella

Ella dostala od zlomyslné víly do vínku dar poslušnosti, což jí velmi komplikovalo život. Ti, kteří o tom věděli, se ji snažili jen využít. Ella se proto jednoho dne rozhodne se kouzlu postavit.

Americká rodinná komedie v hlavní roli s Anne Hathaway stojí za vidění!

Maturita duchů

Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší.

Bláznivá komedie o partičce středoškoláků, kteří jako duchové dokážou vstupovat do živých lidí, pohybovat předměty a obrátit celou školu vzhůru nohama.

Kouzelný měšec

Čarodějnice Bludimíra se probudí po dlouhém zimním spánku a rozhodne se spáchat další lotrovinu. Tentokrát se chce zmocnit kouzelného královského měšce. Koprodukční filmovou pohádku natočil v roce 1996 režsér Václav Vorlíček. Kouzelné exteriéry se natáčely v Telči, na Okoři, na Kokoříně, v Průhonicích a v Náměšti nad Oslavou. V hlavních rolích uvidíte Sašu Rašilova (Petr), Tinu Rulandovou (Blanka) a výtečnou Mahulenu Bočanovou jako čarodějnici Bludimíru.

Děti mojí sestry

Děti najdou starou fotografii muže s vousy a vybavením k těžbě zlata. Ukáže se, že jde o jejich pradědečka. Tento vousatý muž se před mnoha lety odstěhoval do Kanady, aby hledal zlato. Zjištění podnítí v dětech nadšení a zkontaktují se s tetou Annou, která je pozve do Kanady na návštěvu. Tam se dozvědí o starém zlatém dole a mapě pokladu. Děti postihne zlatá horečka a vydávají se na výpravu za hledáním ztraceného zlata. Na cestě k místu těžby je překvapí nejen místní divoká příroda, ale i dva hledači zlata.

Útěk na Aljašku

Jedenáctiletý Moon strávil svůj dosavadní život uprostřed lesů. Po smrti otce ale zůstává Moon úplně sám, opuštěný a vyděšený, že pokud ho úřady najdou, pošlou ho do dětského domova. Nakonec v domově skončí, nalezne tam zázemí a opravdové přátelství, přesto touha po svobodě je stále příliš velká. A tak Moon a jeho kamarád Kit plánují útěk...

Nová kniha džunglí

Populární dobrodružný príbeh Rudyarda Kiplinga o dítěti z džungle, Mauglím, se dočkal svojí další filmové verze. Z Mauglího vyroste mladý silný muž, který se vydává do civilizovaného světa hledat svoji lásku Kitty, která je dcera anglického důstojníka. Při své cestě za láskou zjišťuje, že civilizace je mnohdy mnohem nebezpečnější než džungle.

Kovář z Podlesí

Filmová pohádka, ve které spolu s herci hrají animované postavy. Podlesí je malá vesnička, kterou se před lety přehnala válka s Turkem. Dobré houbové víly byly tehdy požádány o pomoc, ale protože vykonaly dobro i zlo zároveň, byly potrestány a staly se z nich houbové baby. A na Podlesí za to padla kletba. Teď přišel čas vše napravit, ale ve vsi se objevil Drak. A tak zatímco se Toník snaží zachránit svou milou Bětku ze spárů zlých víl, jeho strýc Kovář se se svými zaměstnanci Veverkou a Křečkem vypraví na Draka.

Doktorka k nakousnutí

Americký rodinný film, v němž mladá lékařka Nina pod permanentním pracovním tlakem s radostí přijme nabídku na povýšení do funkce vedoucí oddělení. Musí však zavést kurzy zdravého vaření a přemluvit šéfkuchaře Davida, aby je vedl. Ten o to nemá zájem, a tak se Nina tajně zúčastní jeho kurzů vaření a pokusí se mu vlichotit.

Láska v horách

Sirotek JP nikdy nebyl dál než třicet kilometrů od domu. Proč taky, když miluje přírodu, jezero i místní lidi? Se svým životem byl spokojený až do chvíle, kdy potkal Alice, svobodomyslnou a scestovalou malířku z New Yorku. Po uši se zamiloval a začal si před ní o sobě vymýšlet. Nechtěl vypadat jako venkovský balvan. Čím více si ale JP vymýšlel, tím pro něj bylo těžší se s dívkou sblížit, až mu nakonec úplně zmizela. Aby získal Alice zpět, bude muset JP nejprve přijmout to, kým je!

Upíří sestry

Film natočený podle bestselleru pro děti spisovatelky Franzisky Gehm. Dakaria a Silvania, poloviční vampírky, se přestěhují z Transylvánie do Německa, a tady se – místo nočního života – přizpůsobí dennímu světlu a životu. Chodí do školy a používají krémy proti slunečnímu záření a vzduchem létají pouze v noci. Největší problém je najít si kamarády, protože musí být velice opatrné, aby neprozradily svůj „původ"...

Bobby a lovci duchů

Na jedné hotelové lodi se usídlila strašidla, která se baví strašením hostů. Profesionální lovec duchů se zde ubytoval se svou rodinou. Jeho dcera Sanne duchy vidí stejně jako její matka, když ještě žila. Pomáhá otci se s duchy usmířit. Jak to všechno dopadne?

Želví nindžové

Rodinný film o čtyřech legendárních želvách a jedné kryse, kteří v kanále přijdou do styku s neznámou chemikálií a zmutují. Nepřirozeně rostou a zvyšuje se jim i inteligence. Krysa byla mazlíčkem japonského mistra bojových umění a v klícce se naučila nejrůznější pohyby, které želvy naučil. Sám si říkal Mistr Tříska a své "děti" pojmenoval Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raffaello. Společně želvy způsobují nemalé problémy asijskému gangu, který vede tajemný Trháč, a ten se rozhodne želvy odstranit.

Alfie, malý vlkodlak

Alfie je sympatický blonďatý klučina, který prožívá normální dětství. Ale co to? V noci na jeho sedmé narozeniny se stane cosi velmi zvláštního. Alfie se promění v bílého huňatého vlkodlaka a pak pokaždé, když měsíc dospěje k úplňku. Ráno je pak zase obyčejným klukem. Nechápe, co se s ním děje a bojuje sám se sebou, protože jako vlk v noci provádí věci, které by jako plachý chlapec ve dne nikdy neudělal. Co by se stalo, kdyby jeho tajemství vyplulo na povrch?

Nemáte zrovna náladu na film a chybí vám váš oblíbený seriál?

Opět máte díky archívu iPrima.cz z čeho vybírat. Svůj oblíbený seriál sledujte ONLINE.

Krejzovi

Komediální seriál o jedné rodině, veterinární klinice a místním rádiu.To všechno se vejde do velké rodinné vily v malém městečku. Hlavou celého klanu je svérázný kutil Jan Krejza (Oldřich Navrátil). Ač si Jan Krejza přál syna, doma má čtyři dcery: Annu, Barboru, Cindu a Danu...

Vinaři

Užijte si také celý kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj.

Ohnivý kuře

Online je i celý oblíbený seriál z gastronomického prostředí Ohnivý kuře. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Aby mohli svou vlastní restauraci otevřít, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel.

Máte chuť na žánr krimi?

Podobné články

Jste romantici?

Pobavte se

Ještě více filmů i celých pořadů s možností sledování online

Přes stovku filmových trháků i seriálů všech žánrů si můžete vybrat a přehrát a sledovat online v archivu na iPrima.cz nebo si je můžete na 48 hodin půjčit v naší Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.