Seriály a filmy

15. listopadu 2018 11:46

Tomáš Klus se v rámci turné představí i v Praze! Na co se můžeme těšit?

Písničkář Tomáš Klus (32) se už 17. listopadu představí v pražském Foru Karlín v rámci svého podzimního SpOlu Tour. A nepůjde o ledajaký koncert! Klus slibuje svou tříhodinovou show plnou nových, ale i starších hitů, té nejlepší atmosféry a nabité energie. Ti z vás, kteří si vystoupení nenechají ujít, se jistě mají na co těšit.

Turné SpOlu bylo zahájeno už 30. října a od svého započetí proběhne v 11 českých městech. Tomáš Klus na to ale nebude sám, doprovod mu dělá Cílová skupina ve složení Jiří Kučerovský, Jan Lstibůrek a Petr Škoda. Podzimní koncerty proběhnou v celé ‚‚podzimní‘‘ parádě a nebudou chybět lampiony, loutkové divadlo, provázky, stuhy, atraktivní stíny a vše, co navodí divákům tu nejpříjemnější atmosféru.

‚‚Všem těm, kterých je plný jeviště před tím, než tam vlítnu, všem těm, kteří jej staví, aby tam mohlo bejt plno a pak tam mohlo bejt vlítnuto, všem těm, co týdny předtím jezdí, telefonují, domlouvají, vymýšlí, shání, řežou, kreslí, staví, bouraj, uzpůsobují a organizují. Vždycky když sklízím potlesk a děkuji vám, vždycky mi dochází, jak v žádné disciplíně neexistuje individuální úspěch, že za každým úspěšným jednotlivcem jsou tihle lidé,‘‘ napsal Klus poděkování na svých sociálních sítích.

A co se nového alba SpOlu týče? Jde o neuvěřitelných jednadvacet skladeb, které se zprvu mohou zdát velmi podobné, každá má ale svůj hluboký příběh a jedinečnou intimitu. Deska je věnována Klusově ženě Tamaře a jejich třem dětem. Rovněž lze jeho počiny definovat jako přechod od kluka ke skutečnému muži. Nedělá si iluze o světě, už o něm dost ví a nenechá se uvádět do zbytečného snílkovství, jako tomu bylo na albech předešlých. I když jde v současnosti v jeho životě vše tak, jak má, Tomáš zůstává stále nohama pevně na zemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.