Top Star Magazín: Eva Decastelo brigádníkem u Martina Krause

Kvůli natáčení pořadu TOP STAR magazín podnikla jeho reportérka Eva Decastelo leccos. Na statku u herce ze seriálu Cesty domů Martina Krause kydala hnůj a poprvé jela na koni. Dokonce bez sedla!

Uvidíte to v dalším vysílání pořadu TOP STAR magazín ve středu 10. dubna ve 21.45 na Prima family.Eva se kasala, že zvládne všechno, tak se Martin rozhodl vyzkoušet, jestli náhodou nelže. Nejdřív jí půjčil nějaké oblečení – roztrhané džíny, starou bundu a boty, aby se neumazala. Spokojená Eva v něm vypadala jako bezdomovec. A začal zlehka – dal Evě za úkol přeházet balík sena. „Mám sennou rýmu, pořád jsem čekala, kdy začnu kýchat, ale ono nic. Byla jsem překvapená,“ říkala.

Pak Martin nechal Evu naštípat dříví. „S tím jsem měla trochu problém, protože nemám sílu. Kdybych se o dřevo měla starat já, asi bych zmrzla,“ komentovala to. Ale zamést zbytky sena a dřeva zvládla dobře. Martin pak přitvrdil a zavedl Evu do stájí. Dal jí do rukou vidle, aby vyčistila jednomu z koní box, a přistavil kolečko na hnůj. Kůň byl zvědavý, co se to ve stáji potlouká za nešiku, tak po Evě zvědavě otáčel hlavu. Martin Evu poučil, že kydání se říká místování.

„Místování je trefný název. Možná se mu tak říká proto, že když kydáte koni box, vidlemi vám ten hnůj místy takhle propadá zpátky na zem,“ řekla, když se na několikátý pokus marně pokoušela dopravit vidlemi koňský exkrement do kolečka. Nakonec se ale dílo podařilo a kůň i Martin byli spokojení. Evu ještě čekalo vyvézt kolečko s hnojem ze stáje. Protože bylo všude kolem bahno, nebylo to nic jednoduchého.

Za práci následovala odměna. Martin vzal Evu na projížďku. Troufl si posadit ji na koně bez sedla přesto, že Eva na koni jela pořádně poprvé v životě. „Na projížďku jsem se těšila, ale taky se trochu bála. Z koní mám velký respekt, jsou to ohromná a moc chytrá zvířata. Před Martinem jsem si nechtěla uříznout ostudu, ale kdyby tu nebyl, asi bych trochu panikařila,“ přiznala Eva.

„Eva je suverénka, s kydáním si poradila skvěle, je vidět, že se manuální práce nebojí. Troufám si říct, že mám na lidi čuch. Poznal jsem, že Eva jízdu bez sedla zvládne. A že to není lehké. Navíc jsme na koních i popoběhli, ale přesto se držela a nespadla. Je šikovná a navíc vtipná. Jako brigádníka bych ji bral hned,“ zhodnotil Eviny schopnosti Martin Kraus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.