TOP STAR magazín: Hvězdný hokej

Exkluzivní reportáž z domu Jiřiny Jiráskové. Vendula Svobodová – v čem je její nový přítel lepší než manžel? Novinky v případu Jakubiskové – s jakým trestem může počítat?

Osvědčí se Eva Decastelo jako nová posila hvězdného hokejového týmu? TOP STAR magazín ve středu 16. ledna ve 21.35 na Prima family.

Vzpomínka na Jiřinu Jiráskovou

Zemřela jedna z nejoblíbenějších osobností kulturního života, herečka Jiřina Jirásková. TOP STAR magazín se proto rozhodl na ni zavzpomínat s jejími přáteli a kolegy

SOUD: Deana Jakubisková

Deana Jakubisková způsobila smrtelnou nehodu. Srazila chodce, který na následky zranění zemřel. Čeká ji soud a hrozí jí až šest let vězení.

Vendula Svobodová

Vendula Svobodová měla těžký rok. Ji i celou rodinu zasáhl rozvod s Patrikem Aušem a smrt milované maminky. Oporou je jí úspěšný manažer Vladimír Waas, její nový přítel.

Hokej s Dejdarem

Eva Decastelo neumí bruslit. To ji ale neodradilo od drsného tréninku s hokejisty. V šatně jí dával rady herec Martin Dejdar a nakoukl i Jaromír Jágr.

SEXY FOCENÍ: Nela Slováková

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková si za peníze z výhry nechala zvětšit poprsí.Ukáže ho na sexy focení s fotografem Jiřím Šujanským?

Daniel Hůlka

Zpěváka Daniela Hůlku už léta pronásledují zdravotní problémy. Naposled mu život zkomplikoval akutní zánět slinivky, v jehož důsledku ho čekají doživotní omezení. Našel už tu pravou, která se o něj postará?

Deníčky

Stropnického nudle zničily troubu. Už peče? Co Václav Noid Bárta? Je lepší herec, nebo reportér?

Slavní vegetariáni

Podle posledního výzkumu mají vegetariáni lepší sex. Jak jsou na tom s výkony v posteli slavní vegetariáni českého šoubyznysu Barbara Nesvadbová, Nela Boudová a Petr Vachler?

Návrat do dětství

Martina Gavriely se v nové rubrice TOP STAR magazínu vydává zpět časem do dob, kdy naše celebrity byly ještě caparti. O čem tenkrát snili? Vzpomínají na první lásky? To a ještě víc nám tento týden prozradí Veronika Žilková.

Večírek

Agáta se tento týden vydala na večírek muzikálu Děti ráje. Tančila na Michala Davida? Kdo chce žít nonstop? Kdo nejvíc zlobil a na ráj může zapomenout?

Sdílejte článek