TOP STAR: Návštěva z Hollywoodu

Rolins exkluzivně o amnestii: „Já s amnestií nepočítala.“ Rošťák Osvald z filmu Lucie postrach Ulice nás opustil. Hollywoodská hvězda v Praze. TOP STAR jí byl v patách. Nenechte si ujít další informace ze světa showbusinessu již ve středu 23. 1. ve 21.35 na Prima family.

Sexy Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová poprvé od porodu fotila s úspěšnou fotografkou Annou Mrázek Kovačič. Simona prozradila, jak zvládá dvě děti a jak si užívá manželství. Také jsme probrali její přátelství s Darou Rolins a Františkou Čížkovou. Simona se otevřeně svěřila, proč se pracovně rozešla se stylistou Filipem Vaňkem.

Dara Rolins: amnestie

Zpěvačka Dara Rolins, která dostala podmínku za nehodu, při které pod koly jejího vozu zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl, je bez trestu. A to díky prezidentské amnestii. Jak tuto informaci přijala? Je to definitivní tečka za všemi soudy?

Will.i.am z Black Eyed Peas v Praze

Máme exkluzivní záběry členů kapely Black Eyed Peas v Praze! Frontman Will.i.am vystupoval v jednom z pražských barů jako DJ a mohlo u toho být pouhých pár desítek fanoušků.

Hofbauer: smrt

Zemřel Michael Hofbauer. Herec, kterého proslavila role Osvalda z filmů o neposedné Lucii. Dlouho bojoval s nádorem, přišel dokonce o část čelisti, jazyka a chuťové buňky. Ze všeho se ale dostal. Jenže kvůli oslabené imunitě se mu před pár dny stalo osudným „obyčejné“ selhání plic.

Jiřina Jirásková: pohřeb

Herečka Jiřina Jirásková si přála být pohřbená v jihočeských Malenicích, kde pobývala s životním partnerem režisérem Zdeňkem Podskalským. Splnilo se jí to. Top Star magazín byl u toho.

Škola reportérek Evy Decastelo

Další žačkou ve škole reportérek byla účastnice miss 2005 Nikola Zvěřinová, která vyzpovídala Lucii Královou. Která z nich má větší poprsí?

Módní vraždy

Mají vlastní styl, specifický cit pro módu a jsou výstřední. Je jim jedno, co si kdo o nich myslí. Oblékají se podle nálady a trendy jsou jim srdečně ukradené – Jiří Krampol, Lenka Kořínková a Zdena Žádníková-Volencová.

Martin Kraus: bydlení

Martina Gavriely navštívila Martina Krause, hvězdu seriálu FTV Prima Cesty domů, na jeho statku, kde se stará o čtyřicet koní. Proč tak dlouho tajil přítelkyni? Chystá svatbu?

Deníčky slavných

Veronika Žilková se rozhodla zkontrolovat Kordulce žákovskou. Jak dopadla? Václav Noid Bárta a Eliška Bučková si vyjeli na výlet vlakem. Kam měli namířeno a co měl Noid ke svačině?

Večírek SOHO

Agáta Hanychová vyrazila na večírek, který byl tentokrát spojený s módní přehlídkou. Spadl někdo z mola? Koho Agáta nachytala na švestkách?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.