Seriály a filmy

13. srpna 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Tupá pokladní, protivná fitness trenérka, automechanička a Krampol za barem. To je Překvápko!

Tupá pokladní, protivná fitness trenérka, automechanička a Krampol za barem. To je Překvápko!

Alice Bendová

Jak jste si užívala natáčení?

Já musím říct, že tahleta role mi přesně sedla, i když mně vlastně asi jakákoli role – bylo to výborný, byla to strašná sranda, a ani jsem nemusela moc hrát! :-) Prostě jsem byla paní za pokladnou.

Co Vaši zákazníci?

Byla tam jedna taková hodně stará paní a ta vůbec nepochopila, že je to legrace, já jí tvrdila, že má zaplatit jinou částku (samozřejmě mnohem vyšší), a ona z toho byla naštvaná a úplně rozhozená. Mně jí bylo strašně líto a měla jsem pak úplně slzy v očích. Nakonec ale samozřejmě všem nachytaným vše vysvětlíme, takže paní byla v pohodě, a dokonce se i smála! Takže to bylo dobrý :-).

Byla to první takováto role ve skryté kameře?

Já jsem už něco podobnýho točila, takže ano, trochu už zkušenost mám. Ale ono je to stejně vždy něco úplně novýho, jiná situace, improvizace, aktuální nápady.

Jací byli „Vaši“ nachytaní? Poznali Vás? Přistoupili na hru a bavili se s Vámi?

Já musím říct, že všichni lidé – až tedy na tu starší paní – byli úplně úžasní, v pohodě, všichni se smáli, byli příjemní, nebyl žádný problém… Asi taky viděli, že jsem jen tupá Stáňa, s culíkama a asi jim mne bylo líto.

Vy jste se za svobodna jmenovala Veselá – platí ve Vašem případě „omen nomen“?

No u mne to tak opravdu funguje :-).

Máte smysl pro humor?

Velmi, já bych řekla, že smysl pro humor mám daleko za hranicí „normálu“, protože se často směju takovejm hovadinám, kterým bych se ani smát neměla nebo směšné vůbec nejsou :-)

Jste i škodolibá?

To bych řekla, že ne. Já škodolibost v sobě moc nemám – třeba mně bylo všech těch lidí moc líto – že jim musím dělat takový věci. Ale myslím, že jsem docela empatická a že jsem toho právě v těch nachytávkách využila.

A umíte se zasmát i sama sobě?

No to rozhodně a směju se od rána do večera, protože pořád je čemu se smát! :-

Marcela Březinová

Jak jste si natáčení užívala, jaká byla Vaše role? Myslíte si o sobě, že máte smysl pro humor? Máte ráda legraci?

Tak já jsem si natáčení opravdu užívala, až na ten dramatický zvrat, který tam byl. Ale mně to všechno došlo asi až za půl hodiny – oni to diváci ještě uvidí... V tom nejhorším případě jsme totiž mohli přijít skutečně o život...

A jaká to byla tedy situace? Mohla byste ji trochu přiblížit?

Já jsem pracovala ve fitness centru, byla jsem za barem a míchala jsem neskutečný blivajzy, koktejly – ale ty byly z párků, česneku, no prostě z různých nechutných ingrediencí...

Jaké jste měla štěstí na lidi, poznali Vás? A jak se na Vás vůbec tedy tvářili?

Já si myslím, že když jdete do fitka, tak si prostě jdete jen zacvičit – chcete si vzít klíče od šatny, svůj ručník a jít... Jako když jdete do baru, tak to je jasný, tam si chcete i popovídat, ale tady ne. Takže já jsem jim najednou oznamovala, že mají propadlé permanentky, dávala jsem jim špatné klíče a tak, prostě jsem jim kazila ten zážitek.

A já se tedy zeptám ještě úplně obecně – myslíte si, že lidé v Česku mají smysl pro humor? Že vezmou takovéhle utahování z nich?

No já jsem dostávala pokyny od pana režiséra, takže s těmi lidmi „pracujete“, můžete je natahovat a více provokovat. Takže já je plně chápu, že když jim nějaká blondýna za barem tvrdí, že jejich čerstvě pořízená permanentka je neplatná, tak že jsou naštvaní a jdou pryč. Já osobně bych byla naprdlá hned!

A stalo se Vám osobně, že byste byla terčem skryté kamery nebo podobné nachytávky?

Ježíš, to vůbec nesmím říkat, protože jak povím, že se mi to nikdy nestalo, tak se mi to v následujících pěti minutách stane! :-) Já jsem takový důvěřivý člověk, že já bych se opravdu nechala takhle vykolejit, já jsem hrozně důvěřivej člověk...

A třeba když jste byla malá, dělala jste si z někoho legraci, strojila na někoho pasti a bavila se tím, že Vy někoho nachytáte?

Ono je to trošku škodolibý a já se musím přiznat, že tato vlastnost mi není vlastní, takže kromě nějakejch aprílů, které jsme dělali jako studenti, si nejsem opravdu vědomá toho, že bych dělala takovouhle nějakou ptákovinu.

Kde má podle Vás utahování si z někoho svou mez, abychom někomu třeba zbytečně neublížili?

Já si myslím, že to hodně záleží na čase, ve kterém se situace vyvíjí, musíte tento čas vnímat. To je podle mne nejdůležitější...

Poznal Vás někdo?

Oni tam byli hodně cizinci, takže v tomhle jsem měla asi nevýhodu. A hlavně lidi Vám to neřeknou hned, že vás poznali, ale pochybujou, nechtějí uvěřit, že to je fakt ten, koho znají třeba z televize, říkají si: „To je přece blbost, co by tady dělala?!“

Nějaký dovětek?

Přeji divákům, aby rozhodně měli smysl pro humor a aby ho neztratili ani ve chvíli, kdy se jim stane takováhle situace, aby to prostě brali s úsměvem. Život je totiž potřeba brát s humorem, lidem často chybí nadhled, který je strašně důležitý úplně u všeho... Kdybych třeba já za poslední dva roky ten život aspoň trochu s humorem nebrala, tak kdo ví, kde by mi byl konec...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.