TV Prima se stala hlavním mediálním partnerem Fashion For Kids

TV Prima se stala hlavním mediálním partnerem charitativní módní přehlídky Fashion For Kids, kterou již desátý rok pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Letošní ročník přináší jedinečnou možnost získat kytaru legendárního Bryana Adamse.

Exkluzivní dražba bude probíhat od dnešních 19:00 do středy 20:00 na webových stránkách Aukce.iPrima.cz.

Rockový zpěvák a kytarista Bryan Adams je hlavním hostem 10. ročníku charitativní módní přehlídky Fashion For Kids, která si i letos dává za cíl podpořit opuštěné a ohrožené děti v České republice. Letošní ročník dostává díky exkluzivnímu hostovi nový rozměr, Bryan Adams věnuje do dražby vlastní kytaru.

Veřejnost o ni bude moci zabojovat od úterý 25. listopadu od 19 hodin do středy 26. listopadu do 20 hodin prostřednictvím stránek Aukce.iPrima.cz.

K tomu je možné vydražit posledních osm vstupenek na tuto mimořádnou charitativní akci a také fotografii Terezy Maxové pořízenou Bryanem Adamsem o rozměrech 1,5 x 1,5 metru.

Galavečer se koná v pátek 28. listopadu v Obecním domě. Jubilejní 10. ročník Fashion For Kids představí autorské přehlídky světoznámých zahraničních návrhářů, atraktivní doprovodný program a také významnou finanční podporu charitativních aktivit nadace.

Letošní podtitul "WINGS OF HOPE" neboli "KŘÍDLA NADĚJE" vyjadřuje zastřešující téma charitativní činnosti Nadace Terezy Maxové dětem. Ta se soustředí na hned několik směrů pomoci.

Věnuje se projektům, které dávají dětem z dětských domovů naději na uplatnění v budoucím životě, a to zejména pomocí podpory vzdělávání, motivace a zajištění individuálního přístupu k dětem. Stejně tak podporuje i projekty, které dávají podanou ruku rodinám v tíživé situaci, kdy jim hrozí odebrání dětí do ústavu, či šanci na lepší život matkám v azylových domech. Dosavadní ročníky přehlídky Fashion for Kids zajistily na pomoc dětem částku 45 630 981 Kč. Ta bude letos opět významně navýšena.

Kromě Bryana Adamse akci svou účastí podpoří i moderátoři Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle, kteří si poprvé společně zkusí roli modelů, dále topmodelky Karolina Kurková a Linda Vojtová, Zuzana Stivínová či tenista Radek Štěpánek. Večerem provede Adela Banášová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.