TV Prima získala cenu Zlatá pecka za nejlepší product placement!

TV Prima získala cenu Zlatá pecka za nejlepší product placement!

Ve čtvrtek 27. února byly vyhlášeny vítězné práce devatenáctého ročníku reklamní soutěže Metro Zlatá pecka 2013, které pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK). Vybíralo se celkem ze 113 příhlášek ze 41 společností, ve finále bylo hodnoceno 35 prací.

Za product placement byly letos předány tři zlaté pecky. V této kategorii byla oceněna televize Prima za zapojení nápoje Tiger Power do televizní show Česko Slovensko má talent, za což zároveň dostala i cenu odborné poroty.

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) předala v klubu Lávka ve čtvrtek večer ocenění těm nejlepším v 19. ročníku mezinárodní soutěže kreativity v reklamě METRO Zlatá pecka 2013.

Děkujeme!

Prohlédněte si fotky ze slavnostního předávání:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.