Uhádnete kdo v Bílém domě tvoří barevné kontrasty?

Zábavný pořad Kdo je kdo? můžete sledovat na Primě pravidelně ve čtvrtek ve 21. 35. Tentokrát uvidíte hosty jako je herečka Bára Štěpánová a režisér Jakub Kohák. Trochu bláznivá kombinace, co říkáte?

Pořad Kdo je kdo? je poctivým důkazem, že i slavní lidé si rádi hrají. Alice Bendová a Dana Morávková v pořadu velí svým hvězdným týmům, které se sem tam obměňují. Tentokrát můžete vidět ohnivou Báru Štěpánovou, která si ve čtvrtek večer zahraje na jednu z (ne)oblíbených postaviček večerníčků. Masitý Trautenberg prý podle nápovědy nemá v oblibě ptáky (pamatujete si na sojku?) a ví, že u souseda je tráva vždycky zelenější (Krakonoš by o tom mohl vyprávět).

Alice Bendová má v posledních dílech pořadu poněkud smůlu. Minule musela hádat, že se na chvíli a hlavně jen v pořadu stala "matrací", v dnešním dílu měla uhádnout "francouzák". Další sexuální nápovědy na sebe nenechaly čekat: jsi takový slimák na průzkumu, radí ji Bára Štěpánová.

Barevné kontrasty v Bílém domě

Za to Dana Morávková bude mít velikovou radost. Musí uhádnout prvního amerického prezidenta černé pleti. Barack Obama společně s herečkou dostal skvělé nápovědy: Na pracovišti vytváříš barevné kontrasty. Uhádne Dana Morávková? A jaký tým vyhraje?

Podívejte se na Primu dnes večer ve 21. 35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.