Ukážeme si nejhorší outfity 21. století na telenovele Hříšná láska

Co jsme si oblékali na začátku 21. století? Vybrali jsme čtyři outfity z Hříšné lásky, kterou můžete sledovat každý den na Prima LOVE.

Většina lidí si myslí, že osmdesátá léta byla pro módu opravdu ta nejhorší vůbec. Kdž se ale podíváte zřetelně a projdete si fotky některých seriálů z let devadesátých, nikdo si tímto tvrzením už nemůže být jistý. Stačí si vzpomenout na outfit bláznivé Chůvy k pohledání.

O nic lepší ale nebyl ani začátek nového tisíciletí plný samoopalovacích prostředků, platinových blond a topů těsně nad pupík. Takovým příkladem módy je i jinak okouzlující telenovela Hříšná láska, kterou můžete vidět na Prima LOVE každý den odpoledne. První klapka Hříšné lásky začala v roce 2001.

TELENOVELA HŘÍŠNÁ LÁSKA JE KE SLEDOVÁNÍ ONLINE

Proto jsme vybrali čtyři outfity z telenovel, které bolestivě připomínají módu ze začátku nového tisíciletí.

1) Síťovaná košile přes tílko. K elegantnímu outfitu nesmí chybět kapsáče.

2) Nepřirozeně nadupaný dekolt a odhalené břicho.

3) Copánky ve vlasech a džíny tak nízké, že některým vylézalo pubické ochlupení. Ani horní díl oděvu většinou nic nezachránil, naopak. Začátek nového tisíciletí razil heslo, že méně je více.

3) Chlupy na začátku tisíciletí nemohly chybět. Nevadilo, že dámám v pozdějším věku tyto outfity spíše ubližovaly, než aby je dělaly elegantními.

Sledujte na Prima LOVE Hříšnou lásku každý den nebo ONLINE.

Sdílejte článek
Štítky seriály online móda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.