Seriály a filmy

25. července 2017 22:00

Gabriela Gabrielová

Ukázkový Útok na Bílý dům již v sobotu večer na Primě

Jamie Foxx jako prezident Spojených Států Amerických a Channing Tatum jako policista v civilu, který se i se svou dcerou připlete při prohlídce Bílého domu do cesty teroristům. Co lepšího si takhle o víkendu přát? Sledujte Primu v sobotu ve 20.15 na Primě.

Policista John Cale (Channing Tatum) se právě dozvěděl, že nezískal svou vysněnou práci u tajných služeb, kde chtěl chránit prezidenta Spojených států (Jamie Foxx). Do Washingtonu s sebou na pohovor vzal i svoji malou dceru, které slíbil prohlídku Bílého domu.

Jenže právě v okamžiku, kdy se Emily oddělila od skupinky turistů, aby si odskočila na záchod, exploduje v sídle prezidenta bomba. Vláda, policie a potažmo celá země se ocitá v chaosu a je jen na Calovi, aby prezidenta, svou dceru a osud celé Ameriky zachránil.

Útok na Bílý dům sledujte na Primě již tuto sobotu ve 20.15!

Věděli jste, že...

  • Roland Emmerich není žádný režisérský nováček. Na svědomí má takové legendy americké filmografie jako Hvězdá brána (1994), Den nezávislosti (1996), Godzilla (1998), Den poté (2004), 10 000 př.n.l. (2008) či 2010 (2009). Vtipné je, že Roland se v Americe ani nenarodil, ani tam filmařinu nevystudoval – to se vše odehrálo v Německu. Když jako mladý student filmové školy v Mnichově natočil nejdražší německý studentský film, sci-fi Princip Noemovy Archy, všimli si ho v zámoří a nabídka na spolupráci na sebe nenechala dlouho čekat. Emmerich byl pozván k projektu s Jean-Claudem van Dammem a Dolphem Lundgrenem a zplodil slušné akční béčko, Univerzální voják, které i přes určité výtky ke kvalitě vydělalo přes 100 milionů dolarů a otevřelo mu dveře k dalším, mnohem grandióznějším projektům.
  • Kromě pár záběrů na Washington, D.C. a jedné scény z parku probíhalo veškeré natáčení ve filmových studiích v Montrealu v Kanadě. Filmovalo se před modrým pozadím a okolí se dodělávalo na počítači.
  • Bílý nátělník, který má Channing Tatum po většinu filmu na sobě, je přímá pocta Bruci Willisovi a jeho postavě Johna McClanea ze Smrtonosné pasti.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.