Unesená láska vás dostane už tuto sobotu na Prima LOVE

Když si myslíte, že se váš život začíná dostávat na pozitivní místo, něco se stane, Murphyho zákon funguje v těhle věcech stprocentně. To je příběh Anne, která ztratí manžela. Toho neznámý pachatel unesl. Více se dozvíte na Prima LOVE ve 20.15

Během sobotního večera uvidíte thriller, který pojednává o únosu člověka. Jednom z největších přečinů proti svobodě. Únosy lidí jsou pro společnost více než zajímavé téma, které obsahuje několik rovin, jako je důvod únosu a jeho způsob. K obecně společností nejprožívanějším únosům patří ty, kde se oběťmi stávají děti. To sice není případ hrdinky našeho sobotního příběhu Anne, ale její ztráta je podobná. Někdo jí totiž unesl manžela.

3 únosy dětí, které změnily svět

Unesená láska

Anne Bradshawová žije se svou patnáctiletou dcerou Casey a manželem Dalem v úplně běžné rodině, ve které se samozřejmě občas vynoří nějaké problémy. Dalovu nevěru úspěšně překonali a snaží se o nový začátek. Je normální ráno, rodiče se chystají do práce a Casey do školy. Anne dnes musí déle pracovat, a tak žádá Dala, aby Casey dnes vyzvedl ze školy on. Casey však na otce čeká marně, a tak ji Anne musí vyzvednout sama. Domnívá se, že Dale zkrátka na dceru zapomněl. Skutečnost je však jiná.

Brzy po jejich příjezdu domů je tam i policie v čele s detektivem Barry Matthewsem a oznamuje jim, že Dale byl unesen. Našli jeho auto a záznam z průmyslové kamery, která únos natočila. Krátce nato dostane Anne video, na kterém ji spoutaný Dale prosí o pomoc. Chce, aby únoscům dala nějaké soubory. Anne vůbec netuší, o co jde. V Dalově kanceláři pak najdou nějaké záznamy o převodech peněz a Dalův partner Mel tvrdí, že o tom nic neví. Účetnictví měl na starosti právě Dale a Mel se staral o zákazníky. Detektiv Barry Matthews požádá o pomoc IT specialistu Mika, aby se pokusil osvětlit převody peněz.

Thriller Unesená láska sledujte na Prima LOVE ve 20.15 v sobotu!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.