Seriály a filmy

17. října 2014 06:30

Gabriela Gabrielová

Unikátní megakoncert José Carrerase a Vanessy-Mae táhne, k dostání jsou poslední volná místa

Hudební událost letošního roku ve spolupráci s TV Prima, unikátní charitativní dvojkoncert José Carrerase a Vanessy-Mae, se těší obrovskému zájmu. Pořadatel akce, největší český rezidenční developer a investor Central Group, hlásí již měsíc před konáním koncertu poslední volná místa.

Charitativní dvojkoncert se uskuteční v úterý 11. listopadu 2014 ve 20.00 hodin v pražské O2 aréně. Z celkové kapacity 12 000 míst zbývá měsíc před konáním akce jen posledních 2 100. Nabídka volných míst je měsíc před termínem konání vyprodána z téměř 85 %. Pro velký zájem proto Central Group z vlastních rezerv uvolňuje do prodeje také exkluzivní místa v první řadě za jednotnou cenu 13 980 Kč. K výběru jsou však ještě i místa v levnějších kategoriích s cenami již od 980 Kč.

„Obrovský zájem o akci nás příjemně překvapil a dokázal, že i česká společnost dokáže uspořádat charitativní akci světové úrovně. Stejně jako při předchozích akcích, i letos garantujeme výtěžek z tohoto koncertu ve výši 1 milion korun Nadačnímu fondu pro zdraví dětí,“ říká šéf společnosti Dušan Kunovský.

Hudební událost roku je světovou premiérou obou interpretů na jedné akci, protože tyto hvězdy v rámci společného koncertu ještě nikdy nevystupovaly. Koncert zahájí Vanessa-Mae, následovat bude vystoupení José Carrerase s Českým národním symfonickým orchestrem řízeným dirigentem Davidem Gimenezem. Speciálním hostem večera pak bude slavná irská sopranistka Celine Byrne

Jak se dostat na koncert?

Vstupenky na tento mimořádný charitativní koncert nelze získat v běžné prodejní síti. Vstup je možné zajistit pouze od Central Group formou poukázky za stanovenou finanční částku, jejíž součástí je příspěvek na charitu. Zájemci si mohou vybrat z poukázek na místa k sezení v jedné ze sedmi kategorií O2 areny, ceny se pohybují v rozmezí od 980 do 13 980 Kč podle zvolené kategorie. Speciální nabídkou je pak omezený počet míst do Klubového patra za 5 980 Kč a do VIP Party boxů za 7 980 Kč, kde bude k dispozici po celou dobu večera bohatý raut.

Poukázky na vstup je možné si objednat a zaplatit online (bankovním převodem nebo platební kartou) na webových stránkách www.koncert2014.cz, případně je lze zaplatit v hotovosti s okamžitým převzetím vstupenek, a to každý pracovní den od 8 do 19 hodin v sídle Central Group (Budova Empiria, Na Strži 65/1702, Praha 4 – přímo u metra C Pankrác).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.