Urgentem v Modrém kódu otřese hromadná otrava dětí drogami

Modrý kód (65) - upoutávka

Když se na školním výletě děti rozhodnou společně požít drogu, vůbec netuší, co se může stát.

Rasputin přebývá v nemocnici v Davidově kumbálu. Stále nemá totiž žádné zprávy o Sergejovi ani o jeho matce. Nakonec na urgent přichází Zoja se špatnými zprávami, které raději sdělí Davidovi než Rasputinovi. Sergeje totiž na hranicích zajali a Zoja má oprávněné obavy o výzkum i Rasputinův život…

Sergej nakonec ale přijede na rubavský urgent a s sebou bude mít ještě dalšího pacienta…Setkání po letech ale neproběhne tak, jak si Rasputin představoval.

Na urgentu bude „veselo“, přivážejí skoro celou třídu teenagerů, kteří požili jakousi drogu. Nikdo neví, jakou látku si vlastně spolužáci na večírku vzali, ale podle toho, v jakém stavu všichni jsou, se jedná o něco silnějšího.

Saša na ulici zachrání kolabujícího muže. I přes úraz na ruce mu podá první pomoc. Seznámí se při tom i s jedním velmi zajímavým mladým mužem… A vypadá to, že se s ním bude vídat i nadále.

Jak to vypadá, Maty se stále nevzpamatoval ze smrti své ženy. Když za ním totiž do nemocnice přijde švagrová a on zrovna tráví bližší chvilku s Lucií, začíná se cítit provinile.

Dalším případem je mladá žena s výronem kotníku. Vypadá to ale, že její zdravotní komplikace budou mnohem závažnější, než se zdá.

Sdílejte článek