Užijte si africkou romantiku stejně jako Johanna a dobrodruh

Představte si, že máte už svůj zažitý životní standard, vedete kliniku v Německu a vlastně se vám vůbec nechce na současném stavu něco měnit. A najednou už sedíte v letadle do Afriky dělat bůhvíco. Jak to může dopadnout, uvidíte v romantickém snímku Johanna a dobrodruh neděli ve 22.50 na Primě.

Johanna odlétá do Afriky za svým těžce nemocným otcem, s nímž se velmi dlouho neviděla. Dr. Wilhelm Zarrman se totiž před lety rozhodl opustit teplé místo v zavedené německé klinice a udělat něco pro lidstvo. Osobně rozjel projekt nemocnice pro chudé domorodce v bohem zapomenuté části Jižní Afriky.

Sám si je jist, že jeho choroba postupuje a mnoho času mu už nezbývá, a proto kontaktuje svoji dceru Johannu s naléhavou prosbou, aby za ním do Afriky přijela. Jeho dcera je ale stejná jako on sám před mnoha lety – vytížená prací, kdy spolu se snoubencem Michaelem Kiollem vede v Německu kliniku. Nakonec se ale rozhodne otcovo přání vyplnit. Na cestě ji doprovází její snoubenec, který tuší, že ji chce otec přemluvit, aby v Africe zůstala a pokračovala v jeho práci. Právě tomu chce ale Michael zabránit.

Ještě než se Johanně podaří s ním setkat, otec umírá. Jeho pravá ruka, dobrodruh a pilot Thomas Marrach, je nicméně odhodlaný bránit místní nemocnici stůj co stůj. Třeba se nakonec rozhodne Johanna sama zůstat a nevýdělečnou kliniku převzít…

Na romantický snímek Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou se podívejte v neděli ve 22.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.