V neděli se podívejte se na novou hvězdu Hollywoodu, kterou znáte z Pokání

Saoirse Ronan, mladá irská herečka, která se poslední dva roky objevuje v těch nejlepších filmech. Její specifické jméno znamená v irštině svoboda. Tu už si profesně vydobyla, protože byla minulý rok nominována na Oscara a Zlaté glóby jako nejlepší herečka. Vy máte možnost ji vidět tuto neděli ve snímku Sedmnáct let naděje ve 20.00 na Prima LOVE.

Co uvidíte na v neděli na Prima LOVE?

Čeká vás americký thriller Sedmnáct let naděje, kde září bývalá dětská herecká hvězda a úspěšná mladá herečka. Tu můžete znát jako malou dívku z anglického snímku Pokání. Soairse si zahrála holčičku, která obrátila život dvěma milencům naruby falešným obviněním. Ve filmu ale uvidíte i Mirandu Hobbs ze seriálu Sex ve městě.

Ronan si v Sedmnácti letech naděje zahrála unesenou dívku Leiu, která byla před sedmnácti lety jako malá holčička odcizena rodičům. Po letech je jako zázrakem nalezena a vrácena domů ke svým rodičům Marcy a Glenovi Dargonovým. Poté, co ji vychoval její únosce Benjamin McKay, však Leia na svou skutečnou rodinu dávno zapomněla a nedaří se jí sblížit s těmi, kteří ji milují nejvíc. Místo toho touží po Benovi, jediné otcovské autoritě, jakou kdy poznala, a bezpečí sklepa, který po většinu svého života nazývala domovem. Marcy se ve snaze navázat s Leiou blízký vztah uchýlí k zoufalým činům a své manželství odstaví na vedlejší kolej. Když se Marcyino stále nevyzpytatelnější chování začne nápadně podobat tomu Benovu, Leia přemítá o tom, co skutečně znamená být milován.

Niterné role jako šité na míru

Výběrem rolí se irská herečka rozhodně nedrží zkrátka. Jak uvidíte v neděli, zajímají ji postavy, které procházejí silnou katarzí a uvědomováním si vlastní pozice ve světě a životě svých blízkých. Tak tomu je i ve snímku Lady Bird, který ji minulý rok vystřelil mezi obletované herecké hvězdy Hollywoodu.

Za hlavní roli v Lady Bird byla herečka nominována na Oscara, Zlaté glóby a anglické "Oscary" BAFTA. Ačkoliv nominaci za nejlepší herečku proměnila jen jednou v rámci Zlatých glóbů, Lady Bird ji vystřelil mezi neotřelé tváře nového Hollywoodu.

Sledujte Sedmnáct let naděje už tuto neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.