Seriály a filmy

29. července 2018 12:38

V Nigérii žije údajně nejkrásnější dívka světa

Uživatelé Instagramu si všimli pětileté holčičky z Nigérie Jare a okamžitě jí udělili neoficiální titul nejkrásnější dívky světa. Modrooká holčička s úchvatnými lícními kostmi a pletí hebkou jako porcelánová panenka není žádná modelka. Světoví fotografové po ní ale touží a chtějí z ní udělat novou hvězdu módního průmyslu.

Fotky děvčátka zveřejnila na svém Instagramu fotografka Mofe Bamuyiwa a ke snímkům připsala: ‚‚Ano, je člověk! Ale ke všemu je i anděl.‘‘ I přesto, že dívka nikdy žádné focení nepodstupovala, před kamerou se chovala zcela suverénně. Jare má ještě dvě sestry s úžasným a neoblomným charakterem a jejich maminka se tak rozhodla každé z nich založit účet na Instagramu, aby jejich krásu mohl obdivovat kdokoli z jakéhokoli koutu světa.

Jen za několik málo dní si vysloužily fotky tisíce pochvalných komentářů. Slova jako bezedné oči, zevnějšek panenky či famózní vlasy padala stále. Našli se ale i kritici, kteří obvinili fotografku v přehnaném retušování fotek a holčičky si prý vzaly paruky.

V loňském roce se nejkrásnější holčičkou světa stala Ruska Anna Knyazeva. Šestiletá dívka i přes svůj věk pracuje v jedné z ruských modelingových agentur a je tváří hned několika módních domů. Dlouhou dobu patřil titul nejkrásnější dívky Thylane Blondeau, která je tváří kosmetické značky L'Oreal Paris a dokonce hraje i ve filmech. Tak která z dívek se vám líbí nejvíce?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.