Seriály a filmy

29. července 2018 12:38

V Nigérii žije údajně nejkrásnější dívka světa

Uživatelé Instagramu si všimli pětileté holčičky z Nigérie Jare a okamžitě jí udělili neoficiální titul nejkrásnější dívky světa. Modrooká holčička s úchvatnými lícními kostmi a pletí hebkou jako porcelánová panenka není žádná modelka. Světoví fotografové po ní ale touží a chtějí z ní udělat novou hvězdu módního průmyslu.

Fotky děvčátka zveřejnila na svém Instagramu fotografka Mofe Bamuyiwa a ke snímkům připsala: ‚‚Ano, je člověk! Ale ke všemu je i anděl.‘‘ I přesto, že dívka nikdy žádné focení nepodstupovala, před kamerou se chovala zcela suverénně. Jare má ještě dvě sestry s úžasným a neoblomným charakterem a jejich maminka se tak rozhodla každé z nich založit účet na Instagramu, aby jejich krásu mohl obdivovat kdokoli z jakéhokoli koutu světa.

Jen za několik málo dní si vysloužily fotky tisíce pochvalných komentářů. Slova jako bezedné oči, zevnějšek panenky či famózní vlasy padala stále. Našli se ale i kritici, kteří obvinili fotografku v přehnaném retušování fotek a holčičky si prý vzaly paruky.

V loňském roce se nejkrásnější holčičkou světa stala Ruska Anna Knyazeva. Šestiletá dívka i přes svůj věk pracuje v jedné z ruských modelingových agentur a je tváří hned několika módních domů. Dlouhou dobu patřil titul nejkrásnější dívky Thylane Blondeau, která je tváří kosmetické značky L'Oreal Paris a dokonce hraje i ve filmech. Tak která z dívek se vám líbí nejvíce?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.