V pátek večer dorazí na Primu Mizerové 2

Největší policejní esa jsou opět v akci! Detektivové z oddělení narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou tentokrát přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přísun extáze do města. Sledujte je v pátečním Prima kině od 22.00 na Primě.

Během vyšetřování shodou okolností odhalí rozsáhlý konspirační plán bezcitného drogového bosse Tapia (Jordi Moll), který chce rozšířit své impérium a ovládnout obchod s narkotiky v celém městě, přičemž hodlá zabít každého, kdo se mu postaví do cesty. Věci se dále komplikují, když se Marcusova půvabná sestra Syd (Gabrielle Union), tajná agentka vládní organizace pro boj s drogami, dostane během křížové palby do zajetí zločinců, což oba hlavní hrdiny přinutí zajít až na samotnou hranici zákona.

Podívejte se na upoutávku k akční komedii Mizerové 2:

Mezi Mikem a Syd se navíc začne odvíjet romantický vztah, který jejího přehnaně starostlivého bratra přívádí k šílenství. Marcus a Mike se však musejí povznést nad rozdíly ve svých povahách a společnými silami svrhnout Tapiu a jeho drogové království. Když se navíc Syd a její tajná identita ocitnou v nebezpečí, je sehrané duo Mizerů jedinou šancí na její vysvobození.

Akční komedie Mizerové II začíná v pátek ve 22.00 na Primě

(Akční / Komedie, USA, 2003)

Režie: Michael Bay

Scénář: Ron Shelton, Jerry Stahl

Kamera: Amir M. Mokri

Hudba: Trevor Rabin

Hrají: Martin Lawrence, Will Smith, Jordi Moll, Gabrielle Union, Peter Stormare, Theresa Randle, Joe Pantoliano, Michael Shannon, Jon Seda, Yul Vazquez, Henry Rollins, Antoni Corone, Gary Nickens, Reynaldo Gallegos, R.E. Rodgers, Oleg Taktarov, Gregory Bastien, Michael Bay,

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.