V pětačtyřiceti má hvězda Sherlocka Holmese dokonalou postavu! Jak to dělá?

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (18) - upoutávka

Johnny Lee Miller má ve svých letech skvělou postavu. Kromě natáčení seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté ale dělá mnohem více. A je to trochu dřina!

Co uvidíte ve středu na Prima LOVE?

Sherlock má před s sebou další případ, který je dostatečně dobře složitý na to, aby uspokojoval geniálního detektiva.

Hledání pohřešovaného lékaře se změní ve vyšetřování vraždy. Detektivové se zaměří na nelegální prodej léčiv a exkluzivní skrýši pro bohaté lidi, kam se mohou ukrýt v případě konce světa…

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve 20.15!

Jak si pětačtyřicátník vypracuje takové tělo?

Johnny Lee Miller je důkazem, že všechno jde, když se chce. Navíc dokáže svým tělem zahanbit každého průměrného chlapíka v jeho věku. Jenže takové tělo rozhodně něco stojí. Není potřeba za tím hledat něco jako pravidelnou útrapu v posilovně, Johnny Lee Miller na to jde přes sporty, které miluje a nabíjí ho.

Začínal během, od kterého samozřejmě neutekl a zkouší ho pořád. Miller se dokonce specializuje na dlouhé tratě, je to zdatný maratonský běžec. London Maraton před šesti lety uběhl za něco málo přes tři hodiny, New York City Marathon zase v roce 2010 absolvoval se svou „kolegyní“ ze seriálu Dexter Jennifer Carpenter.

JAKÝ JE JOHNNY LEE MILLER? BĚŽEC I ADVOKÁT ZA LIDSKÁ PRÁVA

Před několika lety se ale zamiloval do brazilského bojového sportu Jiu- Jitsu. To je úpolový sport a sebeobranný systém, který se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení, jež se uplatňují hlavně v boji na zemi.Umění podporuje zásadu, že menší, slabší člověk se může úspěšně bránit proti většímu, silnějšímu útočníkovi pomocí správné techniky, především uplatňováním páčení a škrcení. A představitel seriálového Sherlocka se umí viditelně bránit perfektně, jelikož pravidelně soutěží a odnáší si medaile.

SHERLOCK HOLMES BOJUJE I O SVÉM VOLNU. PODÍVEJTE SE SAMI

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.