V pořadu Hledá se táta a máma se objeví i neslušné návrhy!

Hledá se táta a máma (2) - upoutávka

Hlavní hrdinové pořadu Hledá se táta a máma, kteří touží po lásce – křehká maminka Petra, nesmělý optimista René a romantický dobrodruh Josef – mají za sebou první setkání se svými protějšky, a mají tak o čem přemýšlet. Výběr nápadníků a nápadnic je opravdu pestrý. Josef se ale bude muset ještě vyrovnat s příjezdem dvou kamarádek z Brna, které dorazí jako poslední.

René se ráno bude snažit k životu přivést kamarádky fotomodelky a zapojit je do dění a maminka Petra bude vystavena neslušným návrhům a hlavně emocím, které způsobí… Uvidíte už v pondělí 16. října ve 21.30 na Primě.

Tatínek Josef se v kempu snaží lépe poznat všech šest žen, které za ním dorazily. Zatím netuší, že už se blíží také dvě kamarádky z Brna. Vymóděné krasavice se k ostatním připojí až odpoledne, kdy je parta už semknutá. Příjezd dvou „fiflen“, jak je soupeřky nazývají, způsobí pořádný rozruch. V Josefově družině se začíná bojovat. Eva s Ivou jsou atraktivní, ale ostatní dámy to nevzdávají a snaží se Josefa přesvědčit, že krása není všechno. Každopádně ani jedné z opozdilkyň se do práce ani do stanu nechce. K nelibosti ostatních však zaujmou Josefovu pozornost, prý je prostě chce jen lépe poznat. Zůstane tatínek Josef věrný tomu, že hledá holku do nepohody, nebo bude slyšet na ženské triky?

Boj o Petru se zvrhne!

Bojuje se i o maminku Petru. Ta to dokonce vezme doslova a pro pány uspořádá moderní rytířské klání – jízdu na známém vozítku. Pánové se do toho pustí po hlavě, jednoho z nich čeká ale i pořádný pád. Dva nejúspěšnější se však mohou těšit na večerní romantiku v podobě večeře s Petrou. A tam na ni oba vytáhnout zbraně v podobě svých hlasivek. Jen jeden však dokáže svým zpěvem oslnit… Zřejmě aby ostatní dohnali výhodu vítězů předešlého večera, hned druhý den půjdou na Petru bez okolků. Libor jí svěří své problémy s ledvinami, Vlasta se nebojí otázek na tělo, a tak ho zajímá, kdy měla jeho vyvolená naposledy sex. I když se Petra odmítá vyjádřit, nedá mu to, aby to na ni pak nezkoušel i při odpoledním focení, které si přála. Jak Petra přijme jeho výzvu k nafocení aktu? A proč se Vlasta hádá s Pavlem a vzrušeně žádá o vyřazení?

René některé nápadnice odepíše

Tatínek René si své nápadnice pěkně rozdělil a bere je na rande. Mirka ho překvapí informací, že je stále vdaná, ale rozvádí se. Soupeření o něj se chce tak vzdát. Růženka naopak neříká vůbec nic a nemluví. René se tak rozhodne pro výlet, ale už na jeho začátku nechybí možná až přehnaně hysterická reakce Romany, kterou píchla vosa. Trvá na záchrance a odvozu do nemocnice, kde dostane kapačku. Na skále se jako nejhbitější překvapivě ukáže být Silvie, která má za sebou gymnastické dětství. O kladné body u Reného však vzápětí hned druhý den ráno přijde – spolu s kamarádkou Anastázií nedokáže vstát z postele a vyspává až do oběda. Rozcvička, kterou René dámám naplánoval, tak musí být bez nich. Ani tato aktivita nezůstane bez kaňky, po pádu se Yvona překvapenému Renému svěří, že je na půl těla ochrnutá, a různé pády jsou tak u ní docela časté.

Sledujte druhý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 16. října ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek