V Show Jana Krause se těšte na topmodelku, malého Armstronga i známého herce

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Martin Stránský, topmodelka Linda Vojtová a hudebník Peter Ondria. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Dnešní večer otevře jako první host známý český herec Martin Stránský, v jehož kariéře sehrál klíčovou roli mimo jiné jeho hlas. „Začínalo to poměrně nahoře a postupem času ten hlas klesal, klesal, klesal, klesal,“ říká stále hlubším hlasem populární dabér. Martin začínal svou hereckou kariéru v Jihlavě, kde působil v Horáckém divadle také jeho otec Miloš Stránský, později hrál v Plzni. „Šel jsem už na školu s tím, že chci vypadnout na oblast, že nechci být v Praze. Mám totiž pocit, že na oblasti se člověk to řemeslo naučí nejlíp,“ vysvětluje herec, proč se nehnal do hlavního města, a i dnes mu připadá, že je Praha sice krásná, ale nikoli pro běžný život.

Dalším hostem, který svými půvaby pódium doslova rozzáří, je světově proslulá topmodelka Linda Vojtová, žijící již 13 let v New Yorku. Ta hned zkraje předává svému hostiteli malou pozornost, což jsou lístky na připravovaný koncert jejího dědečka Vadima Petrova v Obecním domě. „Od 14 let žiju mimo. Dneska už mám svůj krásný život, který jsem si myslím docela hezky zařídila. Ale v těch čtrnácti, patnácti letech mi strašně chyběla rodina, chyběly mi takové ty platonické lásky, které jsem tu měla, i ty, které platonické nebyly, chyběl mi takový ten normální život studenta,“ vzpomíná na své začátky v zahraničí modelka.

Na závěr přichází Peter Ondria, na Slovensku přezdívaný „malý Armstrong“. „Celé to vzniklo, když jsem ještě hrával po nočních hotelových barech, tedy úplně nejdřív jsem hrával s bratrem Jožkou na svatbách a vesnických tanečních zábavách,“ vzpomíná slovenský muzikant, „za totality jsme museli mít přehrávky, tím pádem nás každý kontroloval a já jsem chtěl změnu a zkusit něco jiného.“ Pan Ondria, který se show, v níž předvádí trumpetistu Louise Armstronga, věnuje již takřka 20 let, si musel podrobně nastudovat jeho pohyby, mimiku, pořídil si černoškou masku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.