V sobotu na LOVE uvidíte herečku z Kravaťáku. Tentokrát bude zachraňovat uneseného přítele

Na Prima LOVE se o víkendu můžete těšit na skvělé thrillery. Ani sobotní večer nebude výjimkou, jelikož ve 20.00 uvidíte film Zrazená. Zde hraje hlavní roli herečka, kterou můžete znát třeba ze seriálu Kravaťáci.

Co uvidíte během sobotního večera na Prima LOVE?

Čeká vás zajímavý příběh o ženě, která začíná nový život se svým milencem. Za sebou má ale nevyřešenou minulost. A jak se ukazuje, ani její přítel není vypořádaný s dobou, kterou prožíval před Julií.

Thriller Zrazená vypráví o těhotné Julii, která se se svým přítelem vydává na romantickou dovolenou. Od samého začátku má pocit, že je někdo sleduje. Její přítel je unesen, na policii se obrátit nemůže. Je nucena kontaktovat svého manžela, se kterým se právě rozvádí.

Sledujte thriller Zrazená na Prima LOVE ve 20.00 tuto sobotu.

Herečka z Kravaťáků a profesionální baletka

Herečka z filmu Zrazená je křehká blondýna a před tím, než se dala na hereckou dráhu, se živila jako profesionální baletka. Divákům se zapsala do paměti hlavně jako Katrina Bennet, ambiciozní žena, která se snaží dostat do velkého světa korporátních právníků a jde jí to dost dobře.

Amandě Schull je dnes devětatřicet, ale rozhodně na to nevypadá. Možná za to může právě balet, který má Amanda v krvi, její matka Susan Schull je prezidentkou „Ballet Hawaii". Havajské rodačce tak nezbývalo nejspíš ani nic jiného než začít v dětství tančit v taneční škole ''Hawai State Ballet''.

V San Franciscu začala navštěvovat tamní baletní školu „San Francisco Ballet School". V roce 1999 dostala od této školy nabídku stát se vyučující, kterou okamžitě přijala. V roce ukončila kariéru baletky a začala se plně věnovat herectví, s kterým koketovala už na konci své taneční kariéry. Zahrála si například hlavní roli ve filmu Tanec s vášní, kde se objevila i hollywoodská herečka Zoe Saldana.

Kromě Kravaťáků zazářila i v televizní sérii 12 opic.

Zrazená

Thriller

USA, 2014, 84 min

Režie: John Stimpson

Scénář: Bryan Dick

Kamera: Brian Crane

Hudba: Ed Grenga

Hrají: Amanda Schull, Charlie Hofheimer, James McCaffrey, Hal Ozsan a další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.