V sobotu se podívejte na Děsivé podezření

Děsivé podezření - upoutávka

Sobotní večer na Prima LOVE bude ve znamení thrilleru. Děsivé podezření uvidíte ve 20.15. O čem celý thriller je?

Za bílého dne byla na maloměstě zabita Alexina matka. Šlo prakticky o popravu čtyřmi střelami do hlavy. Alex je dívka, která dokončuje střední školu, a smrt matky ji velmi zasáhne, navíc jí kompletně změní život. Alex se náhle musí starat o svoje dva mladší sourozence a otec jí s tím moc nepomáhá. Brzy po pohřbu vyhodil všechny matčiny věci, což děti velmi zasáhlo. Po třech měsících už ale všichni vypadají mnohem lépe a otec jim všem kupuje drahé dárky, což se zdá Alex podivné. Alex by si ráda promluvila s detektivem Moranem, který vraždu její matky vyšetřuje, ale protože je nezletilá, nikdo s ní nemluví. Detektiv navíc oznámí, že je vyšetřování uzavřeno, protože za 3 měsíce nikdo nezískal žádnou stopu. Celá rodina je naštvaná, ale Alex tajně zkontaktuje detektiv Moran.

Má několik tipů na podezřelé a chce, aby mu Alex pomohla sehnat důkazy. Alex tedy potají prohledává dům a nakonec se dozví, že má její otec už dva roky milenku. Tuto informaci jí řekl detektiv a ona navíc zjistila, že otec té milence koupil auto. Alex jednou v noci otce sleduje a vidí ho s jeho milenkou. Detektivovi se to vůbec nelíbí a bojí se, aby otec nezačal Alex podezírat. Když však otec zjistí, že byla Alex venku, šikovně se vymluví na přítele.

Alex je otcovo chování podezřelé a detektiv jí prozradí, že ve skutečnosti podezírá z vraždy právě jeho. Alex je vzteky bez sebe, takže jednou na otce vyrukuje s tím, že ví, že měl milenku, a on jí to potvrdí, ale pak odpřisáhne, že už s ní není. V Alex se v tu chvíli něco zlomí a začne hledat nějaké důkazy mnohem usilovněji. Jede dokonce za otcovou milenkou a i ta jí poví, že už ji napadlo, že si vraždu mohl objednat. Detektiv je naštvaný, když se o rozhovoru Alex s otcovou milenkou dozví, takže jí přikáže, ať už nic takového nedělá.

Sledujte více už v sobotu na Prima LOVE ve snímku Děsivé podezření ve 20.15!

Sdílejte článek