V sobotu zažijete na LOVE Bezesné noci

Když se touha po výhře mění v psychopatické jednání, je čas z takových spárů uniknout. Sledujte příběh hlavní postavy, která je přepadena ve vlastním domě a rozhodne se najmout si trenéra na sebeobranu.

Arden byla přepadena ve vlastním domě. To ji přimělo začít s kurzem sebeobrany. Její instruktor je jí však doslova posedlý a používá velmi netradiční metody tréninku. Neštítí se dokonce ani vraždy...

Bezesné noci oběti přepadení

Arden Walshová žije po rozvodu s asi osmiletou dcerou Emmou sama. Pracuje jako dendroložka v L. A. a její práce ji velmi baví. Jedné noci však do jejich domu vleze maskovaný zloděj, který Arden navíc spoutá a ponechá ji svému osudu. Vyděšenou Arden ráno najde neméně vyděšená Emma. Policie zaznamenala sérii vloupání v okolí, ale zatím nikoho nevypátrala. Arden nepatří mezi ženy bojovnice, s manželem jim to neklapalo, protože on měl představu, že manželství je jeden velký boj o cokoliv. To mírná Arden nesnesla. Její sestra Gwen, forenzní policistka, jí doporučuje, aby začala chodit na nějaký kurz sebeobrany, a tím získala větší jistotu.

Arden má totiž stále pocit, že ji někdo z tmavé zahrady sleduje. Společně vyberou kurzy u Logana Chase, sympatického mladého trenéra. Jeho metody jsou však poněkud netradiční. Hned v úvodu připraví Arden pernou chvilku, ale protože ji přesvědčí, že to je přesně ten pravý způsob, jak se později ubránit, Arden začne docházet. Trénuje a je stále lepší. Mezi Arden a Loganem to docela jiskří, a tak si svěří i detaily ze soukromého života. Logan je vdovec. Jeho žena zemřela, když byli přepadeni a on málem vykrvácel. Přežil a od té doby dělá vše pro to, aby se něco podobného už nikomu jinému nestalo.

Bezesné noci uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 již tuto sobotu.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.