Věčně mladá by chtěla být každá. Ale jen do doby, než…

Přestože mnoho žen celý život marně touží po věčném mládí a neustupující kráse, Adaline Bowmanová z vlastní zkušenosti ví, že není o co stát. Krásná herečka Blake Lively vám prozradí, jestli být Věčně mladá je to, po čem bychom měli nejvíce toužit. Dívejte se 30. prosince ve 22.15 na Primě.

Adaline se narodila v roce 1908 a žila až do svých 29 let zcela normální život – vdala se a porodila zdravou holčičku. Jenže když jedné zimní noci havarovala a s autem skončila v ledové vodě, uhodil do vraku blesk a stalo se něco téměř magického – Adaline přestala stárnout.

Svět a lidé stárnou normálně dál

Nestárnoucí žena je na dalších téměř osmdesát let přinucena střídat jednu falešnou identitu za druhou. Nikde nemůže zůstat tak dlouho, aby si lidé uvědomili, že je s Adaline něco jinak. Kdo však stárne, je její dcera, která už spíše vypadá jako Adalinina babička.

Co když Adaline potká svého osudového muže? Musí se postavit před rozhodnutí, zda jít s pravdou konečně ven nebo znovu utéct.

5 zajímavostí o herečce Blake Lively

  • Má 5 starších sourozenců.
  • Její manžel je známý herec Ryan Reynolds.
  • S Ryanem se seznámila při natáčení snímku Green Lantern.
  • Je vášnivou kuchařkou.
  • Je pojmenovaná podle bratra její babičky.

Hrají: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Amanda Crew, Richard Harmon, Ellen Burstyn, Kathy Baker, Mark Ghanimé, Anjali Jay, Lynda Boyd, Barclay Hope, Chris William Martin, Robert Moloney, Serge Houde, Anthony Ingruber.

Na film Věčně mladá se dívejte 30. prosince ve 22.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.