Seriály a filmy

18. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Věčný samorost Lenka Kořínková zahájí speciál Prostřeno! o zdravé výživě

O bývalé herečce se v minulosti mluvilo už v mnoha souvislostech. Ve speciálu Prostřeno! nám teď ukáže, o čem je dělená strava.

Lenku Kořínkovou není třeba dlouze představovat. Kromě její herecké kariéry, která odstartovala už na počátku 70. let, ji proslavilo také propagování alternativního způsobu stravování. Lenka je autorkou patnácti knih, jejichž ústředním tématem jsou z drtivé většiny diety, zdravé recepty a hubnutí.

Podívejte se, jak Lenka vypráví o tom, co ji přivedlo k dělení stravy:

Lenčinu éterickou osobnost jste mohli v Prostřeno! poznat blíže už před lety, poprvé se totiž pořadu zúčastnila v roce 2013. Komu se tato epizoda doteď nevymazala z paměti, je Linda alias DJ Ladida, která se tento týden za plotnu postaví v úterý. „Lenku jsem poznala. Jeden ze tří dílů Prostřeno!, které jsem viděla, byl zrovna ten díl s ní. Takže jsem se lekla….(smích) protože jsem ten díl viděla a bylo to náročné.“

Slovo „alternativní“ vystihuje Lenčin přístup téměř ke všemu. Vedle stravování považuje za alternativní také svůj styl vyučování angličtiny, které ji dnes živí, a stejně tak by se dalo popsat i její bydlení či oblékání. Lenka se hostům svěří, že důvodem, proč je nepřivítala u sebe doma, je její kočovný způsob života, kvůli kterému se rozhodla nemít stálý domov. Všechny své osobní věci má neustále sbalené do několika kufrů, a to jí dovoluje se stěhovat, kdy se jí jen zachce.

Podívejte se, jaké mají hosté názory na Lenčinu dělenou stravu:

Bude mít někdo ze soutěžících problém s Lenčinou svéráznou povahou? Nebo si budou všichni vyznavači zdravé stravy vzájemně rozumět? Sledujte v pondělním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.