Velikonoce s Primou LOVE? Čekají vás napínavé začátky a konce!

Jaké budou velikonoční svátky na Prima LOVE? V následujících dnech můžete čekat klasiku, ale i úplně nový program kanálu, který se zaměří od pondělí více na ženy.

Velký pátek

Během dne vás v televizním programu nemine žádná klasika od Chůvy k pohledání až po úspěšné krimi jako je Hawaii 5-0 ve 20.15. Ve městě došlo k výbuchu v budově, kde sídlí právnická firma. Steve se domnívá, že mělo jít o nepovedenou krádež dokumentů, ale brzy zjistí, že je v tom něco víc a zřejmě se jedná i o dávnou vraždu… Více se dozvíte v pátek na Prima LOVE v seriálu Hawaii 5-0.

Bílá sobota

Zatímco budou muži plést pomlázky, doma by se mělo bílit nebo můžete péct beránky. Během toho vás čeká na Prima LOVE v hlavní vysílací čas dojemný snímek Osudová ztráta.

Příběh podle skutečné události vypráví o šťastně zamilovaném manželském páru, kterému se narodí mrtvý chlapec. Tato nešťastná událost naprosto změní jejich vztah. Meggie se uzavře do sebe a Aaron si hledá povyražení jinde. Více uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 už tuto sobotu.

Velikonoční neděle

Ta bude na Prima LOVE stylová. Po osmé hodině večerní se totiž můžete podívat na kanadský snímek Bezbožný syn, jenž vypráví o životě v církvi.

Příběh založený na pravdivých událostech zachycuje život církevní skupiny mladých studentů. Vůdce je posedlý myšlenkou, že je bohem vyvolený k výjimečnému poslání, a tak může ovládat ostatní.

Červené pondělí

Červené pondělí je změnou pro celý televizní kanál Prima LOVE. Čekají vás totiž nové seriály jako je Ranč Heartland a McLeodovy dcery či telenovela Tisíc a jedna noc. Prima LOVE se více přibližuje ženám.

Oblíbené kriminálky však neztratíte. Sběratelé kostí, Castle na zabití a další se objeví na novém televizním kanálu Prima KRIMI už od 2. dubna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.