Seriály a filmy

30. prosince 2014 22:00

Gabriela Gabrielová

Věříme, že v roce 2014 vám bylo s námi Prima. Podívejte se, co jsme spolu prožili

Rok 2014 se nesl ve znamení Koně a v našem případě to byl kůň rychlý a v mnoha ohledech vítězný. Děkujeme za spoluprožití roku, který vám divákům přinesl nové seriály i nové pořady a vám čtenářům mnoho nových webů. Ohlédněte se s námi.

Na českém televizním trhu je dlouhodobě nejžádanější vlastní tvorba, a proto jsme i my pro vás natočili seriály, zábavné pořady a představili výjimečný projekt mobilního zpravodajství, kdy Prima přijela přímo za vámi.

SVATBY V BENÁTKÁCH

Od prázdnin můžete zažít romantiku a opravdovou Itálii nejen v těch nejslavnějších Benátkách. Takové Benátky nad Jizerou skrývají ty nejromantičtější příběhy, které se stvrzují svatbou, stejně jako životní osudy, jež seriál převypráví s humorem.

VINAŘI

Tento seriál, který jsme vysílali od podzimu, se stal nejúspěšnějším seriálovým počinem v novodobé historii Primy. Fenomenálního úspěchu dosáhl první díl série, který v premiéře zhlédly bezmála dva miliony diváků 15+, vynikajících výsledků ale pravidelně dosahovaly všechny díly šestnáctidílné série. Vinaři se tak stali jednoznačnou jedničkou českého televizního podzimu.

Ústřední melodii složila kapela Chinaski. Věříme, že ji nemusíme představovat, ale pokud byste si ji chtěli zaspívat tady kromě klipu najdete i slova.

PRIMA JEDE ... ZA VÁMI!

Mobilní zpravodajské studio, které je umístěno v kamionovém návěsu, si v průběhu srpna, září a října přišly prohlédnout desetitisíce lidí. Poprvé se vysílalo 9. srpna v Mikulově, poté i v Pardubicích, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Karlových Varech, Olomouci, Plzni, Liberci a Jihlavě.

MUŽI PROTI ŽENÁM

Věčný boj mezi muži a ženami! Právě vzájemné jiskření je nepostradatelným kořením vztahů. Všem je jasné, že se tyto protistrany nikdy neshodnou, ale představa, že muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je vlastně pro všechny nepřijatelná.

PŘEKVÁPKO

Co takhle nechat se v restauraci obsloužit od známého herce? Nebo byste si raději nechali umýt vlasy v kadeřnictví od profesionálního sportovce?

TEĎ VAŘÍ ŠÉF!

„Tenhle pořad bude pro ty, kteří si lámou hlavu s tím, jak uvařit rychle, chutně a v pohodě. Pro ty, kteří nechápou vaření jako mučivou povinnost, a pro ty, co chtějí, stejně jako já, rozdávat radost a smích. Zapomeňte na patlaly, šarlatány a zoufalce a udělejte si konečně ze své kuchyně místo plné radosti a zábavy. Pojďte vařit se mnou, bude to snazší, než si myslíte,“

V tomto roce se nám také podařilo překonat některé rekordy sledovanosti i čtenost. DĚKUJEME

A co jsme poro vás připravili v roce 2014 na našem webu?

V dubnu jsme spustili web Prima LIVING, pro ty, které baví zařizovat si svůj domov, zahradničit, pěstovat bylinky, rekonstruovat.

Pro všechny, kteří se zajímají o své finance jsme na jaře spustili Web Prima Rádce – vše o efektivním nakládání s penězi na jednom místě.

A nový web Prostřena uvítali jistě všcihni příznivci tohoto populárního pořadu. Hlavní novinkou je možnost vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte. Ze všech receptů, ať uživatelských či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.