Seriály a filmy

19. května 2018 11:54

Veronika Kopřivová v depresi? S Jágrem to asi neklape

Nejen, že je Veronika Kopřivová (27) poslední dobou středem pozornosti médií a její nálada se střídá jako na houpačce, ještě se nechala slyšet, že po příjezdu do Čech pořádně zlenivěla a na fitko už kašle. Prý navštívila posilovnu v posledním měsíci ,,jen desetkrát" a volné chvíle zahání jídlem.

‚‚Letos za tři měsíce, co jsem v ČR, jsem ve fitku byla snad jen 10x a většinou jsem tam toho víc snědla, než vypotila. Kdo tam chodí, ví, že moje první otázka, když jsem letos vždy přišla, byla ‚Jíťo, co máš k jídlu, máš koláčky?‘. Dřív jsem na postavě dřela daleko víc. To, co předvádím poslední 3–4 měsíce v jídle a sportu, je katastrofa. Nechci se o tom ani moc rozepisovat, protože jsem sama ze sebe zklamaná a necítím se vůbec dobře,‘‘ napsala podrážděná blondýnka na svém Instagramu.

‚‚Poslední tři roky cvičím buď doma, nebo u Jitky (majitelka posilovny), kde pod jejím dozorem střídám Vacu, Vibro a TRX. Vše to občas kombinuji i se zábaly, které Jitka dělá už několik let (detox, celulitida, slim). Vždy mi namíchá takový lektvar, že odcházím o 5 cm užší,‘‘ nechala se slyšet Veronika, jakým způsobem hubne. Dnes už to prý ale začíná flákat.

Aby toho nebylo málo, tak fotek zamilované Kopřivové s jejím milým Jaromírem Jágrem ze sociálních sítí pořád ubývá a fanoušci si tak říkají, zda nedošlo ke vztahové krizi a bojí se, aby to dvojice nerozsekla tím nejhorším možným řešením. No, Jaromír je stále zamilovaný a v jednom z rozhovorů se před nedávnem nechal slyšet, že je Veronika nejspíše ta pravá. Nechme se tedy překvapit, jak to celé dopadne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.