VIDEA: Co Olda Navrátil a Věra Křesadlová neřekli ani Krampolovi

Víte, co je to kokotice? Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý – v úterý 19. 3. ve 20.15 na Prima family. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve herce a známého otužilce Oldřicha Navrátila a herečku, zpěvačku a výtvarnici Věru Křesadlovou.

Kdy a kde se Věra pokoušela Oldřicha balit? A jak Oldřich spěchal na divadelní představení z natáčení v Patagonii?

Oldřich Navrátil na sebe prozradí, že si nepamatuje ani tváře ani vtipy. Proto se prý na natáčení pořadu Nikdo není dokonalý připravil a nechal si od kolegů v divadle odvyprávět čtyři vtipy. Než ale za Jiřím Krampolem došel, dva z nich zapomněl. Vzpomene si alespoň na jeden?

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Oldřich se s diváky podělí o historku, jak natáčel reklamu v Patagonii s vědomím, že nesmí prošvihnout divadelní představení. Jak cestoval z Patagonie do Karlových Varů? Kde během cesty do divadla zabloudil?

Věra Křesadlová bude vyprávět o tom, jak se seznámila s Milošem Formanem, když hledal herce pro svůj film Konkurs. Zavzpomíná na to, jak tenkrát nechtěla účinkovat v divadle Semafor, ale nakonec tam strávila víc než pětadvacet let. S Oldřichem Navrátilem natáčela kdysi na Slovensku film Nejasná zpráva o konci světa a musela absolvovat únavné dojíždění na Slovensko. Kterého herce při tom pašovala přes hranice?

Jak vzpomínala na nedávné natáčení filmu Martin a Venuše? Podívejte se na video:

Vše o filmu Martin a Venuše najdete ZDE.

Věra dá k dobru i historku, jak se s Oldřichem potkala v jedné restauraci a pokoušela se ho balit. Jak to dopadlo?

Dívejte se už v úterý ve 20.15 na Prima family.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.