VIDEA: Co Olda Navrátil a Věra Křesadlová neřekli ani Krampolovi

Víte, co je to kokotice? Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý – v úterý 19. 3. ve 20.15 na Prima family. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve herce a známého otužilce Oldřicha Navrátila a herečku, zpěvačku a výtvarnici Věru Křesadlovou.

Kdy a kde se Věra pokoušela Oldřicha balit? A jak Oldřich spěchal na divadelní představení z natáčení v Patagonii?

Oldřich Navrátil na sebe prozradí, že si nepamatuje ani tváře ani vtipy. Proto se prý na natáčení pořadu Nikdo není dokonalý připravil a nechal si od kolegů v divadle odvyprávět čtyři vtipy. Než ale za Jiřím Krampolem došel, dva z nich zapomněl. Vzpomene si alespoň na jeden?

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Oldřich se s diváky podělí o historku, jak natáčel reklamu v Patagonii s vědomím, že nesmí prošvihnout divadelní představení. Jak cestoval z Patagonie do Karlových Varů? Kde během cesty do divadla zabloudil?

Věra Křesadlová bude vyprávět o tom, jak se seznámila s Milošem Formanem, když hledal herce pro svůj film Konkurs. Zavzpomíná na to, jak tenkrát nechtěla účinkovat v divadle Semafor, ale nakonec tam strávila víc než pětadvacet let. S Oldřichem Navrátilem natáčela kdysi na Slovensku film Nejasná zpráva o konci světa a musela absolvovat únavné dojíždění na Slovensko. Kterého herce při tom pašovala přes hranice?

Jak vzpomínala na nedávné natáčení filmu Martin a Venuše? Podívejte se na video:

Vše o filmu Martin a Venuše najdete ZDE.

Věra dá k dobru i historku, jak se s Oldřichem potkala v jedné restauraci a pokoušela se ho balit. Jak to dopadlo?

Dívejte se už v úterý ve 20.15 na Prima family.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.