VIDEO: Bude v Prostřeno! chutnat luštěninový dezert? Ještě když je zelený?

Jediný muž tohoto týdne Marek (35) si připravil sebevědomé menu. Ocení to ale dámy? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na další díl pražského Prostřeno!

Přestože má nemocný Marek asi nejméně důvodů k optimismu, snaží se od pondělka o zábavu a pohodu u stolu. Bude to platit i v jeho venkovském domku, kde je to místy halabala, což platí hlavně o zahradě?

Prostředí se nelíbí pořádkumilovné Lence, některé soupeřky odpuzuje i to, že na místě, kde roste servírovaná rukola a bylinky, se před chvíli procházel kohout s hejnem slepic. A z máty, která má ovonět sladkou tečku, dokonce lezou mravenci. Tady je toho bio snad až moc!

Proč tolik dámy štvali slepice a kohout, co se procházeli kolem rukoly?

Úkol týdne pojme Marek jako recesi, fazole z plechovky na svůj luštěninový dezert si musí nejprve opláchnout od rajské omáčky, ale pak ho obarví potravinářskými barvami, až dámám přechází zrak.

Podívejte se sami:

Co všechno se na jeho menu „letem světem“, na které se dokonce i převléká do námořnického oblečku nebo trička s Che Guevarou, povede? Určitě sushi, které ale chtělo servírovat s talířkem. Vepřová panenka je šťavnatá a růžová, ale červená řepa na polský způsob a první kuskus chutnají jen Kristýně.

„Měl z nás nejtěžší menu a nejtěžší úkol týdne a vlastně se mu všechno povedlo,“ usoudí o zkušeném kuchaři Kristýna, která už ví, že ho podcenila. Mají ale stejný názor ostatní? Crème brûlée je sladký možná až moc a portské není podle náhle kritické Olgy pravé. Jak zvládne handicapovaný kuchař koncovku svého večírku?

Prohlédněte si Markovo menu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.