VIDEO: Holky jsou povídalky a pořád melou... Pánové si v Prostřeno! neberou servítky

Monika (21), další maminka na mateřské, je sice nejmladší, ale vařit umí a je to pozorná hostitelka. Mužů je tento týden sice převaha, ale k dámskému klevetění už mají své výhrady! Sledujte Prostřeno! v úterý od 17.50 na Primě.

Monika se s partnerem a dcerou nedávno nastěhovala do nového domku, který si postupně opravují. Dům, který něco pamatuje, má své kouzlo a hosté se u Moniky cítí dobře.

U Moniky, ze které vyzařuje klid, se také dobře najedí a napijí, Monika podává víno i pivo, což pánové, kteří ho pijí i k dezertu, ocení. Dobrá jsou rajčata plněná mletým masem, zapečená se sýrem a podávaná s domácími houstičkami, na které si Monika našla čas.

Kuřecí vývar s domácími nudlemi je chutný, ale pár výhrad se přesto najde:

Nejlepší je hlavní chod – dobře udělaná vepřová panenka s výbornou pepřovou omáčkou. Vepřové dokonce ochutná i Gabriela! Snad jen šťouchané brambory by mohly méně lepit, což hostitelka sama přizná, snad je až moc sebekritická, a úhledně servírovaný krém karamel by mohl být méně sladký, protože u stolu se ctitelé sladkého tentokrát zrovna nesešli.

Zábava – vyřezávání dýní – baví pány určitě více než ta včerejší s panenkami.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.