Seriály a filmy

11. dubna 2013 22:16

Markéta Zídková

VIDEO: Honza Musil u Krause: Potkali se v Sauně, pokračují na pohovce

Táta dvou dcer, čerstvě zamilovaný moderátor, herec a vlastně i zpěvák. S Janem Krausem se před léty potkali v Sauně, tedy ve stejnojmenné talk show. Tehdy se ptal hostů Honza Musil. Teď se role obrátily. Ptát se bude Jan Kraus.

Jak se zkušený moderátor na večer v červené pohovce připravoval?

Zhruba dvě hodiny předem přijíždějí hosté na natáčení. Pódium ještě vytírá uklízečka, technici natahují kabely. Hudební aparatura, nezbytný psací stůl a hlavně rudá pohovka už jsou připraveny na svých místech.

Podívejte se na vtipný sestřih s Honzou Musilem:

Mistr tataráku

Jan Kraus se koncentruje v šatně a na scéně se dolaďuje technické zázemí přenosu. V zákulisí se u malého stolku pohybuje nenápadný mladík, který tam obhospodařuje několik skleněných misek. Chystá si vejce, maso, koření atd. Jeho jméno vám alespoň do dnešního večera, kdy představí své umění, nic neřekne. Sedmnáctiletý Miroslav Posád je mistrem republiky v míchání tataráku. O své práci prozradil produkci Jana Krause následující: „Na začátku dostanete v kovové misce uprostřed kulatého dřevěného tácu kouli speciálně namletého masa, na stole je připravených několik misek s přísadami a láhev koňaku. Navíc můžete uplatnit i své tajné ingredience. Pak už jen mícháte, ochutnáváte a po špetkách doplňujete přísady, abyste umíchali ten nejlepší tatarák.“

Moderátor versus moderátor

Vtom se otevírají dveře a budoucí místo činu si zvědavě přichází prohlédnout Honza Musil. Na tváři má široký úsměv, doslova září štěstím. Že by ještě pozůstatek ze včerejších oslav narozenin jeho nového přítele Patrika? Popravdě, už dlouho jsme na někoho tak spokojeně a klidně vyhlížejícího nenarazili.

Trochu škodolibě jsme před naším krátkým rozhovorem zažertovali, že aby ho ten humor za chvíli nepřešel. Podívejte se na naše video, co na to Jan Musil, který mimo jiné rozličné činnosti také založil před pěti lety internetový portál Gaylife.cz

Video naleznete ZDE:

Premiéra další Show Jana Krause už v pátek večer od 22.15 na Prima family. Těšte se na herečku Janu Synkovou, moderátora Jana Musila a mistra republiky v míchání tataráku Miroslava Posáda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.