VIDEO: Jaký sýr patří do pravé francouzské cibulačky? Dozvíte se v Prostřeno!

Čtvrtek u Anety se odehraje v domě rodičů, kde má studentka medicíny z Hradce Králové stále svůj dívčí pokoj. Zachutná hostům u třiadvacetileté vojandy a medičky? Dívejte se ve středu v 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Anetka je sice jako za groš kudla, ale vařit umí a baví ji to natolik, že si chce dokonce udělat kuchařský výuční list. Svého velikonočního beránka vyfikne i s mašlí na jedničku.

Má ambici zvítězit se svým francouzským menu, ale kachní prsa s omáčkou z portského vína, s nimiž už prý kdysi vyhrála v soutěži zájezd do Francie, se zdají někomu jako málo propečená a „krvavá“ žvýkačka. Cibulačka je podle hostitelky, jak má být, ale už víme, že tahle polévka s toustem a sýrem bývá kamenem úrazu. Ocení hosté aspoň burgundské hovězí s dobrou kaší a čokoládový košíček s malinovou redukcí?

Hlavní chod i dezert se povedly, co je to ale platné, když hostům vadí Anetiny otázky a poučování kolem jídla i velikonočních rituálů, což se v našich končinách neodpouští. Aneta soupeřům připadá spíš jako přemoudřelá učitelka a Mirka a Lucie to berou jako vytahování. Takže pokud si snaživá hostitelka vyslouží nižší bodování, může za to spíš její přístup než jídlo…

Co nebylo hostům sympatické? Podívejte se na video:

A jaký sýr má tedy správně přijít do cibulačky?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.