VIDEO: Jestli zvládnete tohle z Prostřeno! dokoukat do konce, jste kabrňáci

Nejmladší hostitelka tohoto týdne Darja (19) je živel. Podívejte se, jak ji pobavil úkol týdne. Tohle je největší záchvat smíchu v dějinách Prostřeno! A vězte, že i celá páteční epizoda bude stát za to. Primu zapněte v 18 hodin.

Darja alias Dáša je sice nejmladší hostitelkou týdne, zato nejspíš s nejvyšším sebevědomím! Páteční vaření v luxusním sídle její rodiny bude zážitkem od začátku do konce, divák bude moci nahlédnout do tak trochu „jiného světa“.

Dámy zhodnotí dům v mírných rozpacích, prý by tak žít nechtěly, a dokonce dojde na slzičky! Kdo se rozpláče nad tím, že Dáše spousta věcí nedochází, komu jí bude líto a bude jí chtít pomoci? Dáša se ale rozhodně nenechá ničím zastavit, připraví jako předkrm kuřecí salát, ale stejně tak jako do něho dá i do polévky, ruského boršče, příliš kopru. A jak víme, kopr je bylinka, kterou ne každý musí, navíc když je ještě v nadbytečném množství…

Nicméně na svůj věk si Dáša v kuchyni nepočíná špatně, dostane záchvat smíchu z úkolu týdne, a když se uklidní, dokáže upéct i domácí chléb! A bude chtít, aby to ostatní její kolegyně ocenily!

Podívejte se na její záchvat smíchu!

V pátečním díle Prostřeno! dojde k situaci, kdy se jedné z dam nebude líbit, kdo vyhraje, zpochybní výhru a označí za toho, kdo měl vyhrát, sama sebe!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.