VIDEO: Jsme teprve na začátku týdne a v Prostřeno! už jsou na sebe soutěžící fakt kritičtí!

Úkol týdne tentokrát soutěžícím pěkně zavaří. V pondělí ho hostitel Lukáš nezvládl vůbec, úterní hostitelka Karolína ho nakonec "upachtila", ale stál za starou belu. A ostatní na něj nešetřili kritikou. Podívejte se už teď na bonusová videa a od 18 hodin sledujte na Primě Prostřeno!

Včera nejvíc remcala Karolína (21), budou se dnes péct oplátky? Budou, ale nejmladší hostitelka se drží svého motta, že s úsměvem jde všechno líp, takže zatím s mírou. I Karolína se přesvědčí, že tučné listové těsto se opravdu nemá plnit horkou náplní, ale špenátový závin aspoň dokončí.

Kdyby soupeři věděli, jaký toust dostanou k nedochucenému předkrmu v podobě tataráčku z rajčat, asi by utekli! Skrojené plesnivé pečivo jim v televizi dodatečně neudělá dobře. Brokolicová polévka je bůhvíproč skoro bílá, buď je v ní moc smetany, nebo málo brokolice, jak logicky usoudí Lukáš, který si bohužel ani v ryze dámské společnosti neodpustí oslovení „vole“.

Losos je kvalitní a chutný, bohužel jemnou chuť rybího masa přebíjí ostrá niva v gratinovaných bramborách. Vhodnější by byl asi smetanový sýr, kterého je ale už dost v chutném dortu cheesecake, který se podává na lodi! Někteří z hostů teprve až tady pochopí, že plavba lodí není nic pro ně, a mořskou nemoc chytnou i na Labi!

Kdo to dá Karolíně po včerejší kritice nejvíce "sežrat"?

A proč nikomu nechutnal povinný úkol?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.