VIDEO: Kdo z Prostřeno! bude mít nejlépe prostřeno?

Pohledný štíhlý mladík s kulinářským jménem – původem ze Slovenska – pracuje jako provozní kavárny. Doposud působil v gastronomii jako číšník, barman, barista, vedoucí a provozní. A vy si jeho kuchařské umění budete moci "proklepnout" v úterý od 18 hodin v repríze pořadu Prostřeno! na Primě.

Vyučený číšník Maroš je svobodný, společnost mu dělá sestřin malý pejsek a spolubydlící, s nímž obývá pronajatý byt v Brně. Přátelé o něm tvrdí, že je zábavný. Prostřeno! má rád a sleduje ho pravidelně. Do pořadu se přihlásil, protože by rád získal výhru 40 000. Za peníze by si koupil oblečení a možná by odcestoval na dovolenou.

Vztah k vaření:

Velice kladný, rád vaří a peče, musí mít ale pro koho. Vaření ho uklidňuje. Rád experimentuje, zkouší nové kombinace, málokdy tvoří podle receptů. Nemá rád „éčka“, takže nepoužívá dochucovací prostředky.

Chutě:

Jí skoro vše, ale jídlo musí být příjemné na pohled. Pokud nevypadá dobře, tak ho nesní. Nejraději má jídla od maminky, hlavně kuřecí. Buchty mu chutnají od babičky.

Nesnáší:

Mořské příšery, lečo, tvarůžky a kombinace masa a ovoce. U stolu šťourání se v nose, mlaskání a srkání.

Podívejte se, jak se ostatním u Maroše líbilo. Oceňovali zejména jeho "načančanou" tabuli:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.