VIDEO: Kráva v Prostřeno!, to jste ještě neviděli

Poslední hostitelkou tohoto týdne bude v pořadu Prostřeno! maminka Michaela. Míša je veselá kopa a ženská od rány.

To je patrné už v její ložnici, kde má zvoneček na přivolání manžela nebo jízdní řád rodiny s pěti dětmi. A pro ostatní vymyslela i zábavu, u níž se všichni opravdu pobaví!

Ve finále ale Míše (41) v kuchyni potečou nervy, a dokonce i slzy. Poprvé při krájení cibule a podruhé, když se jinak zkušené kuchařce rozvaří bramborový knedlík a piškotová roláda nejde od plechu. Jak to nakonec zvládne?

Protože Michaela v předchozích dnech upozorňovala na to, že nemusí zahraniční ani pikantní speciality, nepřekvapí od ní české domácké menu se zelňačkou a hovězím na houbách s knedlíkem. Co překvapí, že jídla jsou docela ostrá, skoro jako Míšin slovník.

Šneky z lískového těsta hostitelka doplní úkol týdne, který má sice k mořským plodům daleko – ale falešné krabí tyčinky s vlastním naloženým zelným salátem s červenou řepou jsou chutné. Paní Isma má pro hostitelku jen slova chvály. Pobaví i hádání zvířátek a potěší hezké finále celého týdne. Vítěz si totiž nenechá všechno jenom pro sebe…

Podívejte se, jak se hostům líbila zábava v Míšině pojetí:

A kdo získá sladkou výhru? Dívejte se v pátek v 18 hodin na závěrečné Prostřeno! tohoto týdne.

Vše o pořadu Prostřeno! najdete ZDE.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.