VIDEO: Na hlavní chod se hostitel v Prostřeno! trochu vykašlal

Prostřeno - Co Kristýna nejí?

Podle ostatních mohl věnovat jeho přípravě trochu víc času. Ale jen jestli ty soutěžící nejsou až příliš kritické... Dívejte se ve středu v 17:50 na Primě!

Robin je hráč, ale taktiku nízkého bodování neuznává. Radši povídá, vtipkuje, o gastronomii toho dost ví, stále má co říct, někdy si něco i lehce přibarví či přibájí. A dámy u stolu to baví, nejmladší Kateřina si to vysloveně užívá. Ale i Robin, který nelamentuje nad tím, že je jediný muž u stolu, si to mezi ženami užívá.

Je pozorným hostitelem, dámy překvapí svým českým menu, kde nechybí guláš s knedlíkem. I on má za sebou pár lekcí se Zdeňkem Pohlreichem a stejně jako včera Kateřina se pochlubí ztraceným vejcem, které se u šéfa dobře naučil. Včera bylo vejce v salátu, dnes ho hosté dostanou v kulajdě. Robin dámám popřeje dobrou chuť a „reklamace nebere“. Budou nějaké? Carpaccio s kozím sýrem přijmou i ty, co normálně kozí sýr nemusí, a Kristýna dá k dobru své extrabuřty. Vysvětlí, proč nemá ráda kližku, ale nejí i pomeranče, dokonce ani mandarinky!

Kližka, přestože se dusila v papiňáku, by si zasloužila více času, omáčka více péče. Nervozita zapracovala i na pohodářovi Robinovi, asi chtěl podat lepší výsledek. Poslední chod – jablečný koláč se šlehačkou - vypadá nádherně, ale i tak se nějaké chybičky najdou…

Ale zábava na zahradě domu v Braníku, kde hostitel žije, je báječná! Robin, který vystudoval taneční konzervatoř, si naplánoval kubánskou party. Nejprve předvede latinu s partnerkou a pak uspořádá malý kurz salsy.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!