Seriály a filmy

17. června 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

VIDEO: Nejmladší účastnice bude servírovat v Prostřeno! panenku. Bude chutnat?

Dnes bude hostitelkou Bára, která, i když je nejmladší účastnicí, má v kuchyni docela natrénováno. Na její vepřovou panenku se těšili všichni účastníci. Dívejte se, jestli jim opravdu i tak chutnala. V úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Úvodní salát, který Bára podávala, je podobný jako včera, bude opět zelenina s tuňákem. Je ale mnohem lépe ochucený, což platí i o mrkvové polévce, na niž se sice kromě Martiny nikdo moc netěší, která ale velmi příjemně překvapí – dokonce i Víťu. Hlavní chod Bára bohužel poněkud přemastila, asi chtěla hostům přát, ale kombinace slaniny, sádla a másla u vepřové panenky na zelených fazolkách byla už trochu moc – aspoň pro Jitku. Přesto je večírek u Báry o level výš než včera u Danči. Také úkol týdne, což je repete chodských koláčů, nezastihne druhou kuchařku nepřipravenou. Víťa, který od babičky ví, jak má takový koláč chutnat a vypadat, se nad výsledkem usmívá, ale chápe, že nikdo učený z nebe nespadl. Co se ale Báře povedlo, je domácí zmrzlina s horkým lesním ovocem, ale i to má své odpůrce. A kdo se dívá na Partičku, bude mít výhodu při zábavě.

Menu vypadalo lákavě, všichni se na panenku těšili...

A jak jim nakonec chutnala? Podívejte se na ukázku:

Fotogalerie Bářiného menu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.