VIDEO: Někdo z Prostřeno! dostane hořký ořech. Kdopak to asi bude?

V úterý si hosty k sobě domů poslala dvaadvacetiletá studentka práv Kristýna. Zvládne ale i takhle mladá hostitelka uspokojit chuťové pohárky kritických soupěřů? Dívejte se od 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

Studentka práv z Opavy je už několik let obyvatelkou Berouna. Své kolegyně pozve do pronajatého půdního bytu. Aby si měly holky kde sednout, nechá si od své moravské babičky do prostorné kuchyně dokonce doručit stůl!

Některé chody úterního menu jsou tradiční, dvě jídla patří spíš do moderního jídelníčku: po vývaru s celestýnskými nudlemi následuje dijonská hovězí roštěná s rýží, ale na předkrm je pečená červená řepa. Bude mít úspěch? I když je řepa momentálně v kurzu, rozhodně není oblíbenkyní všech…

A do jednodušší italské kuchyně patří i vanilkové mascarpone s malinami.Co od něho ostatní dámy očekávaly a jak ho Kristýna připravovala? Podívejte se na video:

A která z dam dostala v mascarpone "hořký ořech"? A bylo to schválně?

Zábava u Kristýny je povznášející – romantický koncert na klávesy v provedení hostitelčina přítele. Netradiční kulturní vložka vzala před sedmi lety za srdce nejen Kristýnu, kterou prý její milý na jímavé melodie sbalil, ale v úterý dojme i většinu soupeřek…

Prohlédněte si v galerii Kristýnina jídla:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.