VIDEO: Proč Petra z Prostřeno! nechce, aby u ní středeční hostitel Jakub přespal?

Jakub se s ničím "nemaže". Ve čtvrtek se například otevřeně zeptá hostitelky Petry, jestli u ní může přespat. Zajímá vás, jakou dostane odpověď? Podívat se můžete už teď, celou epizodu Prostřeno! si pak pusťte od 19 hodin na Primě.

Petra (22) je typickým příkladem mladého soutěžícího, který ovšem umí vařit lépe než mnozí ostatní! Petra pozve své soupeře do bytu v Českých Budějovicích, který má vyzdobený kresbami od svého přítele, designového návrháře.

Hostům se u ní doma bude líbit a v podstatě jim zachutná i Petřino menu: Kokotka s překvapením a hořčicovo-medovým dresinkem, zeleninová polévka s vaječnou jíškou, smetanová kuřecí prsa se šťouchaným bramborem, cheesecake s ovocným přelivem.

Podívejte se, jak Petra připravovala hlavní chod:

A jak se na hlavní chod ostatní těšili?

Až na Lucii soutěžící nevědí, co jsou kokotky, a hádají úplně špatně – bohužel ani po snědení předkrmu, kterým byl salát podávaný právě v kokotce, tj. malé zapékací mističce, a k němu domácí tortilla plněná masem a sýrem, ne všichni věděli, co to kokotka je. Drahomíra si například myslela, že kokotka je ona zapečená tortilla, kterou nazve „plackou“.

Polévku Lucie ohodnotí jako nezajímavou a hodnou školní jídelny, u hlavního chodu zase bude některým hostům chybět nějaká omáčka. Bylinky, úkol týdne, Petra předvede formou mojita, ale dá do něho hodně máty, a bude tak na ostatní příliš silné. Celé menu však spíš chutná než nechutná, a proto by nějaká šance na výhru být mohla!

A teď se podívejte, jak Jakub Petru zaskočí!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.