VIDEO: Proč si Alena v Prostřeno! u hostitele Petra půjde lehnout?

Kdo tento týden sleduje Prostřeno!, ten ví, že nejvýraznější a dost možná i nejproblémovější osobností z celého týdne je včerejší hostitelka Alena. Průchod svým emocím dá i ve středečním díle, kde si pořádně vychutná "pana domácího" Pavla. Prostřeno! sledujte na Primě od 18 hodin!

Petr si chce účastí v pořadu Prostřeno! dokázat, že na to má a že zvládne uvařit tak, aby všem chutnalo. Bohužel ve středu už bývá jasno v tom, co je možné od koho čekat, a tak tomu bude i v případě tohoto týdne. Všichni už vědí, že jejich jídlo není špatně dochucené jenom proto, že si Alena vše bez ochutnání dosolí – ovšem že u sebe se vyjádřila tak, že na stole slánky se solí a pepřem být nemusejí, to si nejspíš neuvědomuje…

Petr začne svou středeční hostinu stejně jako pondělní hostitel Jan tousty, tentokrát ale jsou upravené „klasicky“ s masovou směsí, rajčaty a sýrem – hostům předkrm přijde vhod a budou i chválit. Pochvaly už ale nebude tolik v případě polévky, protože v drobení Alena najde vlas! A nepůjde o žádný výmysl, bude opravdu vidět i na kameře. Petr bude po celý večer poněkud nervózní a sám to i přizná, kdyby ještě i tušil, že se hostům jeho bydlení při prohlídce příliš nelíbilo, neměl by z toho velkou radost.

Po polévce, než Petr připraví hlavní chod, Alena usne na jeho posteli! Už někdo během natáčení spal? Alena je opravdu svá! Příliš nadšení nevyvolá ani hlavní chod, který se bude ostatním zdát málo slaný, ani sladká miska na závěr. Středa bude ve znamení nervozity hostitele a mírných rozpaků z jídla, které nezažene ani zábava – šipky nikoho příliš neoslní.

Proč si Alena jídlo osolila ještě před ochutnáním?

A proč si šla vlastně lehnout?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.