VIDEO: Prostřeno! bude tentokrát intimní, probírat se budou dotazy na tělo

Uvolněná nálada u čtvrteční hostitelky Jitky způsobí, že se hosté při dezertu rozpovídají i o hodně intimních tématech! Podívejte se už teď na upoutávku a ve čtvrtek od 18 hodin na Primě sledujte REPRÍZU celého dílu pořadu Prostřeno!

Jitka žije pouze se svojí dcerou Eliškou ve strakonickém bytě 2 + 1, syna má v dětském domově, kde je dočasně kvůli poruchám chování.

Jitčin přítel před dvěma lety zemřel. Jitka je velmi šikovná – dělá různé ruční práce, jako je pletení dušičkových a adventních věnců, aranžuje živé květy, maluje voskem kraslice a drátkuje. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože si myslí, že maminka umí dobře vařit. Za výhru by vzala své děti na dovolenou do Španělska do delfinária nebo na poznávací zájezd do Paříže.

Vztah k vaření:

Vaří a peče moc ráda, jsou to její koníčky. Ráda připravuje svíčkovou, polské krokety, bramboračku, kuře na paprice a žemlovku.

Chutě:

Nejraději má řecký gyros v tortille.

Nesnáší:

Šunkafleky. U stolu jí vadí přílišné mluvení.

Podívejte se, jak se u stolu hosté odvázali:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.