VIDEO: Tak tohle vejce v rosolu z Prostřeno! se fakt nepovedlo!

Všem až na věčně nespokojenou Věru bylo u čtvrteční hostitelky, mladé maminky Míši, příjemně. A to i přesto, že jim vlastně u ní až tak moc nechutnalo. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

„Myslím si, že v soutěži budu působit jako naprostá mrcha,“ uvědomuje si jinak hodná samoživitelka, která se do soutěže přihlásila kvůli výhře. „Tomu podmiňuju i to svoje chování a bodování,“ dodává. Mladičká maminka bydlí s dvouletou dcerkou v azylovém domě a peníze by se jim moc hodily. Proto vaří v bytě, kde žije její maminka se sestrou, čímž si vyslouží první kritiku výbušné Věry.

Míša moc nemluví, když se ale ozve, umí být i vtipná. „Jestli tohle ztuhne, tak si pořídím další dítě,“ zaklíná želatinu v povinném receptu na vejce v rosolu. Výsledek vypadá dost nevábně a nelíbí se soupeřkám ani hostitelce. „Prdnu tam ty nudle, prdnu tam tu zavářku,“ moc se nepárá s přípravou kuřecího vývaru nezkušená kuchařka. Polotovar v podobě játrové zavářky ji ale bude stát body. Není totiž sama, kdo boduje proklatě nízko… Navíc caprese se sušenou bazalkou je plné oleje.

Podívejte se, jak Míša připravovala vejce v rosolu a jak hostům chutnalo:

Plněná kuřecí kapsa doprovází šťouchané brambory, z nichž teče omastek a jsou studené „jak led“. Věra Míše vrátí údajně špinavou sklenici a hostitelka ji vyzve, ať si ji jde tedy sama utřít. Jak to dopadne? Kdo tuhle přestřelku vyhraje? Potlesk si nakonec Míša vyslouží za vlastní ukázku breakdance a moučník s poetickým názvem zakysánek.A jak Míšino kuchařské umění hodnotili ostatní?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!