VIDEO: Tenhle že vaří po desáté v životě? V Prostřeno! mu to nikdo nebude věřit

Úterní hostitel Bohdan tvrdí, že v životě téměř nikdy nevařil a že celkový počet jím uvařených pokrmů nepřekařuje deset. Budou mu to ale čtyři dámy, které s ním tento týden soupeří o výhru, věřit? Podívejte se už teď na několik videí a večer v 18 hodin na Primě na celou epizodu Prostřeno!

Bohdan je na první pohled velmi sebevědomý muž, a nejen na ten první. Tvrdí, že vařit začal teprve po rozvodu se svou ženou, možná je to i pravda, ale tato skutečnost nemůže Bohdana nijak ohrozit – vaří ve stylu Zdeňka Pohlreicha, odvolává se na něj a sem tam mu něco vzkáže, dokonce ho chce něčemu novému naučit!

Je ale více než jisté, že tavený sýr by Zdeněk do omáčky nikdy nedal… Bohdanovi se menu celkem vydaří a dámy nebudou chtít uvěřit, že je opravdu kuchyní nepolíbený. Vzhledem k dalšímu vývoji během týdne je dobré zdůraznit, že Bohdan ke svému předkrmu nezařadil žádné pečivo, i když by se hodilo.

Proč? Protože by domácí nesvedl, a než aby podával kupované, tak to raději žádné! Jediné štěstí, že Bohdanova zábava – projížďka na chopperu – dámy natolik okouzlí, že jejich sympatie budou alespoň pro tento den na straně hostitele.

Proč se hostitel hostů stranil?

Jak je to tedy s jeho vařením?

A pro koho jsou jeho jídla příliš kořeněná?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.