VIDEO: Tomášovo kajícné vyznání v Prostřeno! vám nesmí ujít

V pátek bude v Prostřeno! docela hustá atmosféra - nejen, že se hostiteli Pavlovi pokazí, na co sáhne, ale ještě k tomu Tomášovi, dalšímu ze soutěžících, jeho partnerka zakázala mluvit s ostatními ženami v Prostřeno!. Jak tohle dopadne? Dívejte se v pátek v 18 hodin na Primu!

Pavel (30) je z finále nervózní už celý týden, a je to asi předtucha. Přestože poslední hostitel plánuje bramborovou polévku (se šunkou a krutony) a pečené brambory na přílohu ke kuřecímu plátku v hořčičné omáčce, brambory doma nemá. V obci o pár číslech, kde není žádný obchod, mu naštěstí vypomůže košíkem brambor hodná sousedka.

Pak má problémy nejen s plynovou bombou, ale i s elektrickým sporákem. Nakonec to nějak vybalancuje, jeho vaření ale zmatky poznamenají. „Myslel jsem si, že si odnesu recept na polévku, ale odnesl jsem si recept na bramborovou kaši se šunkou,“ říká trochu prostořeký Petr. Má ale pravdu, bramboračka je opravdu hustá jako kaše, kterou ostatně Pavel miluje.

Podívejte se, jak Pavel "válčil" v kuchyni:

Chválu sklidí jen chutná hořčičná omáčka, avšak kuřecí plátky i pečené brambory by mohly být křehčí, měkčí a méně propečené. Zato závěrečné “zapečené pohárky“ nejsou zapečené vůbec, protože kuchař nesehnal flambovací pistoli.

Také se mu srazila šlehačka, což doháněl ztužovačem. Někomu též vadí, že Pavel nevaří ve vlastní kuchyni a neprostírá ve své jídelně, nýbrž v přízemí u budoucí tchyně. O největší atrakci večera se nakonec postará kouzelník, kajícník Tomáš a vítěz, který diváky i kolegy přesvědčí, že dobrý člověk ještě žije!

Podívejte se, čím Tomáš překvapil ostatní:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.