VIDEO: Trapas jak Brno v Prostřeno! a ješte k tomu zastaralý předkrm!

Úterní hostitelka Jana se jmenuje Podaná a opravdu se poddala svému smutnému osobnímu příběhu, s nímž se svěří divákům i spolustolovníkům. Ti s ní ovšem nemají ani tak žádné slitování. Proč "budou mít řeči"? Dívejte se od 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

Vzhledem k tomu, že dnes Jana (53) žije v dost stísněných podmínkách se svou maminkou, které je přes osmdesát let, rozhodla se vařit v domě své kamarádky. Tím riskuje kritiku, ale i zmatky. Přestože si přinesla vlastní nádobí, občas tápe.

Hledá vývrtku, pomůže víno otevřít zručný Ladislav? Janino menu velké očekávání nebudí. Mladé soupeřky se netěší na plněná vejce, která podle nich už vyšla z módy. Ani od bleskové polévky játrovky moc nečekají a Láďa pozná, že je to vlastně vývar bez vývaru. Knedlíčky, mrkev, domácí nudle – vše jak má být, jen ten základ chybí.

Kuřecí závitky Jana utáhla černou nití a myslela jako fór, že si je každý sám rozbalí, holkám ale babrání s masem v dost mastné omáčce přijde spíš jako faux pas. Roztržitá hostitelka si až na konci hlavního chodu vzpomene na jablíčkový kompot. Koláč je moc sladký a Monice zase nic nechutná. Zábava ale kolektiv stmelí a potěší. Nikdo od Jany nečekal, že se půjde na bowling.

Co říkali Janini hosté o předkrmu, plněných vejcích?

A co dalšího Janě ostatní vyčetli?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.