VIDEO: V Prostřeno! to začíná vřít. Bude se řešit, co komu vadilo

Pan Jiří se cítí mezi tolika ženami, které si ho podle jeho představ dostatečně nevšímají ani nepředcházejí, poněkud ztracený a lehce ukřivděný. Kolegu by uvítal. A to zatím neví, že kromě hodnocení jeho kulinářského umění přijde na přetřes i tolikrát zmiňovaná cibule. Sledujte Primu od 18 hodin.

Oplatí to soupeřkám dnešní hostitel, bývalý policista Jiří, ve finále, kdy se místo Velkého pátku a půstu odehraje improvizované Velikonoční pondělí? Co se pomlázky týká, musí opravdu dost improvizovat, poslední prý pletl s tatínkem v pěti letech.

Jirka je spíš sváteční kuchař a jeho menu na něj opravdu sedí. „Jiříkova hrachovka“ je ale spíš zklamáním a hlavní chody jsou tak trochu jako přes kopírák, takže farmářské řízky z krkovice budou zase s pečenými bramborami a cibulí a Mirka dostane další prostor pro své nářky, protože ani Jiří její nechuť k cibuli nerespektuje. Svěží nepečený dort s piškoty, vlastnoručně nasbíranými borůvkami a zakysanou smetanou je skutečnou „pochoutkou pro mlsné jazýčky“ a slaví úspěch.

Celý týden musel celkem šikovný Jiří trávit uprostřed „kroužku ženských ručních prací“, maloval na sklo, dělal srdíčka, vázal květiny – nakonec to ženám vrátí. Vezme je ven a budou se strefovat do terče jako indiánky. Která má největší páru a nejlepší mušku? Křehká vojanda Andrea, nebo někdo úplně jiný?

Podívejte se, jak Mirka, odmítající jíst cibuli, hostitele popudila:

Co se nelíbilo Mirce a co se zase ostatním?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.