VIDEO: Výsměch, slzy a drsná kritika. Kdo z Prostřeno! je nejvíc nenávistný?

Slovenka Emília (29) se ve finále trochu změní ve fúrii a Marian si na ni už brousí zuby. Bude to oprávněné, nebo je prostě páteční hostitelka tak trochu hysterka? To se dozvíte v pátek v 17.50 na Primě.

„Mám ráda extrémy a výzvy, ráda vařím,“ představí se výrazná Emília řečená Ema, která přechází plynně z češtiny do slovenčtiny. Motivace účasti v pořadu je u rozvedené maminky a milovnice rychlých kol velmi osobní. Exmanželovi, s nímž má střídavou péči o syna, chce dokázat, že umí skvěle vařit.

Jaká ale bude poslední večeře? Ema je rozhodnutá, že si svůj večer zkazit nenechá, a když bude někdo moc rýpat, že ho uzemní. Marian chce holky pošťuchovat, zato včerejší hostitelka Tereza doufá, že boj mezi ní a Janou kulminoval včera a ve finále už bude klid. To ale určitě nebude, protože nejlepší obrana je útok.

Nervózní hostitelka, až do pátku laskavá, je najednou ostrá jako břitva a dost věcí se jí nepovede. Na hlavní chod, Emina oblíbeného lososa s hráškovým pyré, se čeká, polévka minestrone, jejíž parodii už vařila Jana, nikomu moc nechutná, i když je asi, jak má být. Předkrm není klasické slíbené caprese, nýbrž tomatovo-sýrový špíz a příloha z listového těsta se spálila na uhel. Jako by to nestačilo, Marian Emu ještě ke všemu dost provokuje a hostitelce je z něj podle vlastních slov na zvracení. I Ema se nakonec rozpláče…

Marian má zkrátka pořád nějaký problém:

Finále v Přelouči se moc nepovedlo. Ještě že se všichni dosyta najedí při exkurzi za pizzou, kam je hostitelka vezme, kterou si mohou sami upéct. Dojde vůbec na úkol týdne?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.